Nagradna igra Ninjago vinjeta

Razstave, Teambuildingi, gostovanja,...
Odgovori

Izberi tri najboljše kreacije

Glasovanje se je zaključilo dne 01 Apr 2022 09:43

subix
8
16%
Dejvi
3
6%
skrana
5
10%
Diablo
4
8%
strojnik80
2
4%
blaz62
2
4%
MajklSpajkl
9
18%
Chapachuk
1
2%
MstrOfPppts
12
24%
rozle
4
8%
 
Skupaj glasov: 50

Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a legofrik »

1. Kaj morate storiti?
- iz seta, ki ste ga prejeli sestavite vinjeto v velikosti min 8x8 do max 16x16 čepov - obvezena je kvadratna oblika! (kakšne zadeve lahko štrlijo čez)
- obvezna uporaba figurice in čim več koščkov iz seta + možna uporaba ostallih figuric in kock
- vinjeta naj ne bo nasilna
- v tem podforumu objavite le eno sliko vaše kreacije in nič drugega
- k objavi dodajte tudi naziv kreacije in kratek opis

2. Ostali pogoji.
- če imate namen objaviti več slik oz. bolj podrobno prestaviti svojo vinjeto, počakajte s tem do konca tekmovanja
- časa za objavo kreacije imate do 27.3.2022
- za vprašanja in debato odprite novo temo v čvekalnici, ta tema naj bo samo za objavo kreacij

3. Točkovanje bo tokrat spet drugačno. Po koncu objav, bom odprl v tej temi anketo, kjer boste lahko oddali svoj glas za tri najljubše kreacije. To pa zato, ker z omejitvijo treh srčkov na osebo nimamo nadzora ali bodo srčki res trije ali več njih. Pri anketi pa se da to določiti. Določi se lahko tudi trajanje ankete in v tem času lahko tudi spremenite svoj glas, če ste se zmotili.

Koda: Izberi vse

3. Točkovanje.
Tudi tokrat bomo najboljšo kreacijo izbrat tako, da bomo prešteli vse srčke, ki jih prejme kreacija (zgoraj desno). Torej, kreracija z največ prejetimi srčki bo zmagala. Ta aplikacija omogoča, da lahko glasujete le za druge prispevke, za svojega pa ne. Glasujete lahko tudi samo registrirani uporabniki foruma. Da sedaj ne bo poplava na novo registriranih uporabnikov, ki bi bili tukaj samo zato, da dajo svoj glas (se je že zgodilo v preteklosti), prijav novih uporabnikov foruma ne bom odobril do konca tekmovanja.
[b][color=#FF0000]Dodajam tokrat še to, da lahko glasujete največ za tri kreacije.[/color][/b] V primeru, da ste glasove že porabili in se pojavi nova kreacja, ki vam je všeč, dajte odsrčkat eno že srčkano kreacijo in dajte glas novi. Ne dodajajte glasov.
Nagrada?
Bo. :)
Kaj bo za nagrado?
Ne povem. :P

Prijavljeni:
1. Diablo
2. Blaz62
3. Strojnik80
4. rozle
5. Chapachuk
6. skrana
7. MajklSpajkl
8. MstrOfPppts
9. subix
10. Dejvi

Uporabniški avatar
subix
Prispevkov: 154
Pridružen: 16 Maj 2008 09:27
x 141

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a subix »

Dobil sem zelenega Lloyda Garmadona in ker je zelene barve sem mu namenil vlogo v naravi.
Vinjeta je velikosti 10x12 na njej pa skalno kristalna podlaga, kovinska goba, orjaška roža in Lloyd, ki z vlečenjem tipalk upravlja kačjega pastirja. Ninjago svet je fantazijski in je možno vse!

Slika

Izven 16x16 omejitve štrli malenkost cveta in nekaj zadka ter kril kačjega pastirja.
Ostali sta mi dve kocki na sliki poleg vinjete.
Zadnjič spremenil subix, dne 15 Mar 2022 12:50, skupaj popravljeno 2 krat.

Dejvi
Prispevkov: 109
Pridružen: 04 Mar 2022 12:32
x 81

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a Dejvi »

En Haj helou... Predstavljam Ninjago Trening elementa
Lego vinjeta velikosti 16x16
Opis v katalogu bi se glasil verjetno takole:
"Master Wu hiti na goro elementa ognja, ko mu pot prekrižajo ognjeni škorpijoni. Pomagaj mu jih premagati in se po starodavnem stopnišču povzpni do ognjenega kroga in nauči ninjo obvladovati bes ognjenega gospodarja. Zberi vse in postani mojster elementa" TM si vstavite sami. Hvala.

Figuri: Master Wu, Ninja(rdeči)
Zanimivi kosi: Bionicle glava, monster fighters kristal, Ninjago vrtavka oranžna (ni najbolj vidna na fotografiji), rdeči škorpijoni
Čas sestavljanja:vikend

Za nadaljevanje bi dodal še kakšno zastavico, sicer pa je zadeva ostaja takšna kot je. Zanimivo bi bilo narediti še več enakih z drugimi elementi (npr. voda-slap, bele skale- led ipd). Z nekaj malega spremembami pa bo po koncu tega tekmovanja ta vinjeta uporabna tudi za končno sceno iz gospodarja prstanov. Tako da gre za nov koncept dve franšize v enem buildu... :lol: :lol: :lol:
Poročilo sledi. Brick On! Lp. Dejvi

Slika
Zadnjič spremenil Dejvi, dne 18 Mar 2022 15:35, skupaj popravljeno 1 krat.

skrana
Prispevkov: 80
Pridružen: 02 Nov 2011 21:44
Kraj: Kranj
x 72

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a skrana »

No, pa da še jaz objavim vinjeto.

Dobil sem Lloyda in poizkusil narediti lepo ozadje in malo japonske arhitekture. Tema mi ne leži, ker nisem nikoli sledil te Ninjago temi, in ne poznam zgodbe. Nič za to, upam da vam je všeč!

Slika
Keep on building!

Diablo
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Jul 2012 12:54
x 109

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#5 Odgovor Napisal/-a Diablo »

Veliki pobeg

Lloyd se je znašel v napačnem svetu (ni edini). Ukradel je zeleni napoj in pobegnil. Če ga vilinci najdejo, je gotof. :)

Slika

Ustvarjala s hčerko, tako da je zadeva bolj preprosta, A dovolj zabavna. Ninjago tematika nama je rahlo tuja, so pa gozdni prebivalci malo popestrili dogajanje.

Uporabniški avatar
strojnik80
Prispevkov: 127
Pridružen: 28 Sep 2009 15:23
Kraj: Kisovec
x 111

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#6 Odgovor Napisal/-a strojnik80 »

Moja vinjeta je tokrat enostavna. Uporabil sem kar celoten set. Res, da ni prikazana cela, ker sem hotel dobit efekt osvetlitve vrtalke in naprave za pogon vrtalke.

Cole se je podal na iskanje ultimativne spinjitzu vrtalke in ga našel v globoki jami. Do njega lahko pride le če v jami dokaže ga je vreden.
Slika
Lego: najboljša kreativna igrača
Wanted
Moji seti

Uporabniški avatar
blaz62
Prispevkov: 28
Pridružen: 07 Jul 2008 10:43
x 63

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#7 Odgovor Napisal/-a blaz62 »

Pozdravljeni,
pa da vam predstavim še moj izdelek. Tudi meni je ta Ninjago tematika bolj tuja, zato sem sestavil malo drugačno kreacijo- Ninjago v vlogi dostavljala hrane, kateri teka po strehah gosto poseljenega Azijskega mesta, da bi čimprej dostavil hrano. :lol: Korona je naredila svoje in tako so se tudi oni morali prilagoditi, da lahko preživijo v teh norih časih.
Za začetek sem se začel z "Tensegrity" skupturi iz Technic elementov na katero sem nato dodajal podrobnosti. Sama skuptura se s pomočjo vrtljive ročice ziba naprej in nazaj kar ponazarja premikanje stavbe medtem ko Ninjago brzi čez. Prav tako se na spodnjem delu zračnik (črni zobnik) premika gor in dol. Med samim gibanjem pa se tudi figura zgoraj premika še dodatno v zrak. Ta je povezana z dodatno verigo katero sem zaradi estetike odstranil.

Slika

Tukaj si lahko ogledate kratek video delovanja.

Trudil sem se porabiti čim več delov iz seta zato sem po Legovem stilu nekaj drugih barvnih odtenkov zapakiral v spodnje dele kreacije.
Lego kocke so zakon, zaj pa rč ka hoč! ;)
Youtube

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#8 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Večni plamen gore Ninjago

Trije Ninja Magi s svojimi močni elementov skrbijo, da večni plamen na gori Ninjago nikoli ne ugasne...

Slika

Uporabil sem vse tri figurice iz te serije, ki jih z mulci posedujemo in te plamenaste panelčke iz vseh treh setov, pa kar je oranžnih platk, ostalo je pa dodano.
It's not me, it's my alter LEGO!

Chapachuk
Prispevkov: 46
Pridružen: 01 Apr 2010 09:45
x 105

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#9 Odgovor Napisal/-a Chapachuk »

Sama in izgubljena v neznanem fantazijskem svetu. Ampak dokler imata v nahrbtniku penice...

Slika

Uporabniški avatar
MstrOfPppts
Prispevkov: 52
Pridružen: 20 Apr 2011 13:57
x 72

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#10 Odgovor Napisal/-a MstrOfPppts »

Izsek iz ulice mesta Ninjago City - starodavna kultura in futuristična tehnologija.

Slika

Rozle
Prispevkov: 187
Pridružen: 16 Jan 2018 11:46
x 256

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#11 Odgovor Napisal/-a Rozle »

V škatlici presenečenja sem dobil Kai vrtavko 70686

Ker je Kai bolj vroče krvi, in povezan z ognjem, izhaja pa iz družine kovačev, sem ga hotel prikazati v kovačnici.
Nastala je bolj "dungen" kovačija, v kateri kar gori iz tal..Tam Kai kuje na svoji mizi z velikim kladivom in švica. :D
Postavil si je portal, za hitre skoke v Ninjago city, ki ga polni s svojo ognjeno močjo in pomočjo 4 kristalov ob strani.

Ker nisem imel še točne ideje kaj bo na drugi strani portala..mi je sin (5 let) rekel, da mora bit sladoled k mu je zihr vroče tle v kovačiji...
Tko da škoda da še kaj razlagam.. Otroška domišljija :D

Slika

Vinjeta je na podstavku 14x14 čepkov,
ostalo mi je 5 kock iz seta,ki jih nisem slikal zraven.
Brick on!

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#12 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Lepo, da je vsem uspelo objavit v roku. :)

Ker niste pisali nazivov kreacij, bom v anketo dal kar vaše forumske nickname, bo še najlažje tako tudi za v bodoče. Anketa, ki se nahaja v prvem postu, bo odprta za glasovanje do 31.3. Glasujete lahko za tri avtorje kreacij, ki so nanizani po vrsti, kot so objavljali kreacije.
V kolikor bosta zmagovalca po glasovih dva ali več njih, bo žirija določila enega zmagovalca.

Aja, pa bodite toliko pošteni, da glasujete za druge in ne za sebe.

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#13 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Glasovanje je končano. Po vrsti si sledijo od prvega dalje:
- MstrOfPppts
- MajklSpajkl
- subix
- skrana
- diablo
- rozle
- dejvi
- strojnik80
- blaz62
- Chapachuk
Čestitke zmagovalcu in seveda tudi vsem ostalim. :)

Diablo
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Jul 2012 12:54
x 109

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#14 Odgovor Napisal/-a Diablo »

Čestitke. Zmagovalec povsem zasluženo. Od ideje, do izvedbe in uporabljenih kock. ;)

Rozle
Prispevkov: 187
Pridružen: 16 Jan 2018 11:46
x 256

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#15 Odgovor Napisal/-a Rozle »

Cestitke zmagovalcu in usem k sodelujemo. Bravo! Se mi zdi, da so bli nekateri kosi kr tezki za uporabt.
Brick on!

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#16 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Čestitke zmagovalcu in hvala za glasove!
It's not me, it's my alter LEGO!

Dejvi
Prispevkov: 109
Pridružen: 04 Mar 2022 12:32
x 81

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#17 Odgovor Napisal/-a Dejvi »

Čestitke pa tako kot je že napisano... Vsi smo zakon! 🥳 Lep vikend!

Uporabniški avatar
subix
Prispevkov: 154
Pridružen: 16 Maj 2008 09:27
x 141

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#18 Odgovor Napisal/-a subix »

Zaslužena zmaga! OK dirka in konkurenca. Gremo naprej!

ZFA
Prispevkov: 93
Pridružen: 15 Nov 2014 00:41
x 93

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#19 Odgovor Napisal/-a ZFA »

Čestitke zmagovalcu in vsem sodelujočim.

Uporabniški avatar
MstrOfPppts
Prispevkov: 52
Pridružen: 20 Apr 2011 13:57
x 72

Re: Nagradna igra Ninjago vinjeta

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#20 Odgovor Napisal/-a MstrOfPppts »

Hvala za glasove! Dobr koncept nagradne igre, je bil fin izziv porabit čimveč kock seta, predvsem tistih, ki bi se jih sicer najraje ognili ... (:

Odgovori