MOC Starinski PF brzovlak

LEGO MOC, MOD ali OOB, tudi LDD, stud.io ipd
Odgovori
Sporočilo
Avtor
timi
Prispevkov: 126
Pridružen: 30 Jun 2020 11:17
x 101

MOC Starinski PF brzovlak

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a timi »

Dober dan. Predstavljam vam mojo najnovejšo kreacijo (ki je spet vlakovna) :) . Gre za malo starinsko PF lokomotivo tenderko in mali potniški vagon. Lokomotiva je nastala danes, ko sem podrl lokomotivo, ki sem jo predstavil že v tej temi: viewtopic.php?p=509#p509, vagon pa je bil sestavljen že dlje časa in je vmes bil že na pol podrt in zelo prašen, a sem ga popravil in ga najprej vključil v garnituro muzejskega vlaka, zdaj pa še v garnituro starinskega brzovlaka. Vagon je narejen v gray era stilu, lokomotiva pa je podobna tistim, ki jih sestavlja Canvas Rails in objavlja na Flickru (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... xqmwMipTWX).

Najprej cel vlak:
Slika

Lokomotiva:
Slika
SlikaSlika

Kako je "PF krama" sploh stlačena v lokomotivo?
Slika

Pa še vagon:
SlikaSlika

Notranjost, v kateri je prostora za štiri potnike in za štiri kovčke:
Slika

Lep pozdrav,
Timi
Zadnjič spremenil timi, dne 02 Nov 2020 15:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Fajn bod’te

:D :) ;) 8-) :lol:

lukaludl
Prispevkov: 39
Pridružen: 15 Nov 2013 14:38
Kraj: Ljubljana
x 46

Re: MOC Starinski PF brzovlak

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a lukaludl »

Tole ti je pa super ratalo! Predvsem to, da si stlačil vse Power Functions komponente v tenderko. Dobro izpadejo tudi detajli na bojlerju, gold res naredi svoje. Pohvalno tudi to, da si opremil tudi notranjost vagona, meni se po navadi ne ljubi :P .
Če zgleda neumno, a dela, ni neumno.

timi
Prispevkov: 126
Pridružen: 30 Jun 2020 11:17
x 101

Re: MOC Starinski PF brzovlak

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a timi »

Pozdravljeni. Sestavil sem še vagon za prtljago in pošto ter zavornikov vagon. Oba vagona sta v podobni barvni shemi kot potniški in imata izdelano notranjost. Hvala tudi @lukaludl za pohvalo ;) .

Slika

Lep pozdrav,
Timi
Fajn bod’te

:D :) ;) 8-) :lol:

Odgovori