MOC Koralni greben

LEGO MOC, MOD ali OOB, tudi LDD, stud.io ipd
Odgovori
Sporočilo
Avtor
Redhead1982
Prispevkov: 166
Pridružen: 30 Jan 2010 11:42
x 200

MOC Koralni greben

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a Redhead1982 »

Za razliko od prejšnje atrakcije v zabaviščnem parku tokrat res pravi koralni greben. No, skoraj pravi. Idejo sem dobila skupaj s kocko (47115) v bright light yellow brick (47115). Nenavadna oblika (velikost 24 x 24 čepkov z izrezom 1/4 kroga 12 x 12 čepkov) me je pritegnila in sem razmišljala, zakaj jo lahko uporabim. Barva me je precej hitro spomnila na peščeno morsko dno, zato sem se lotila ustvarjanja malo drugačnega grebena.

Slika

Glede na to, da so se v zadnjem času pojavile nove kocke, ki pašejo na morsko dno (alge, skat, morski konjički, želva, različne školjke), sem jih želela dodati v kreacijo (da upravičim njihov nakup :lol: ). V bistvu gre pri tej kreaciji za kombiniranje starih in novih kock/mouldov.

Malo sem se še igrala z novim aparatom in tako je nastala tudi ta čb slika. Glede na to, da so koralni grebeni marsikje ogroženi, bi bilo lepo, da ohranijo svoje pisane barve.
Slika

Različne živalske vrste, zbrane na sliki so po časovnici 15 let narazen, kar se tiče njihovega nastanka v LEGO obliki.
Slika

Deus Otiosus
Prispevkov: 56
Pridružen: 21 Jun 2011 22:01
x 64

Re: MOC Koralni greben

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Deus Otiosus »

V 2020 bi bil bolj realističen koralni greben v beli in sivi barvi, kot pa pisan.......
Ker lahko.

lukaludl
Prispevkov: 39
Pridružen: 15 Nov 2013 14:38
Kraj: Ljubljana
x 46

Re: MOC Koralni greben

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a lukaludl »

Zelo mi je všeč oblika celotne kreacije, pravilna a vseeno nepravilna. Super uporaba 2473 brusha in novih trans "pozirnikov" pri meduzah! Kje je pa vlak? :D :P
Če zgleda neumno, a dela, ni neumno.

Uporabniški avatar
subix
Prispevkov: 154
Pridružen: 16 Maj 2008 09:27
x 141

Re: MOC Koralni greben

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a subix »

Siva skala je v obliki morskega psa!

Odgovori