MOC PF parna lokomotiva

LEGO MOC, MOD ali OOB, tudi LDD, stud.io ipd
Odgovori
Sporočilo
Avtor
timi
Prispevkov: 126
Pridružen: 30 Jun 2020 11:17
x 101

MOC PF parna lokomotiva

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a timi »

Pozdravljeni. Predstavljam vam mojo najnovejšo kreacijo, ki sem jo omenil že v tej temi: viewtopic.php?f=11&t=74. Sestavil sem jo, da bi vlekla modificirane vagone iz seta 10254 winter holiday train, saj je bila originalna lokomotiva prešibka. Nova lokomotiva je klasična tenderka, ki sem ji v kotel vgradil PF škatlo. Široka je 7-8 čepkov in dolga 19 čepkov. Na kolesih ima delujoč pogonski mehanizem. Zaradi IR sprejemnika in kabla v kabini ni dovolj prostora za minifiga, lahko pa se mining drži za ročaj in visi ven iz kabine lokomotive. V prihodnosti imam namen klasična Lego kolesa zamejati z BBB-jevimi, ker Lego ne izdeluje dimenzij koles, ki bi pasale na tako lokomotivo, ne da bi bile premajhne ali prevelike. Sicer sem pa tudi idejo za lokomotivo dobil pro BBB-ju, kjer sem si pogledal tale video:


moja lokomotiva je pa taka:
SlikaSlikaSlikaSlika

Žal se vse špranje ne zakrijejo, če pa bi jih hotel zakriti pa bi lokomotiva morala biti še visja, kar pa bi malo grdo zgledalo. :) Slika

pa še ena pozerska ;) :
Slika

Še z vagoni: (se opravičujem za ozadje, vlak je predolg, da bi ga dal v prostor za slikanje :( )
Slika

Lep pozdrav,
Timi
Fajn bod’te

:D :) ;) 8-) :lol:

Odgovori