MOC Pirati

LEGO MOC, MOD ali OOB, tudi LDD, stud.io ipd
Odgovori
Sporočilo
Avtor
Deus Otiosus
Prispevkov: 56
Pridružen: 21 Jun 2011 22:01
x 64

MOC Pirati

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a Deus Otiosus »

Marca 2017 sem na 18. KockeFestu razstavljal piratsko dioramo otoka s starodavnim templom in zakladom. Ne vem, zakaj je trajalo 5 let, da sem obrezal par slik in malo popravil barve. Na žalost se slike res niso posrečile in bi jih še enkrat naredil, če bi jih lahko.

V glavnem sem si že od vedno želel zgraditi nekaj na temo piratov, predvsem nekaj v zvezi z Islanders temo. Glede na to, da sem se od takrat samo enkrat dotaknil te teme na diorami s potopljeno ladjo (https://www.flickr.com/photos/deus-otio ... ed-public/), se mi zdi, da mi je uspelo željo po piratih popolnoma zadovoljiti. Kakor je MOC star, se mi zdi, da bi težko danes naredil veliko boljšega.

Detajli, h katerim bi vas usmeril, in so mi posebej všeč, so sledeči. Posebej sem zadovoljen s kamnitimi gigantskimi minifigi in južnoameriškim slogom kamnite teksture templja. Ladja je mogoče že malo zastarela, ampak se tudi spomnim, da je bila dokaj stabilna in preprosta, kar je včasih kar dobrodošlo. Za skale se pogosto veliko bolj potrudim, ampak se mi zdi, da sem s poligonalnim luskastim stilom bolje zaobjel izgled granita kot kjerkoli drugje. Otok ima tudi jamo in tunel, ki vodi iz templja vanjo. Tempelj ima tudi dopolnjeno notranjost (nič posebnega, slika manjka). V glavnem, cela diorama je zgrajena v playset stilu, ki omogoča dostop in igro.

Slika

Slika

Slika
Ker lahko.

Diablo
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Jul 2012 12:54
x 109

Re: MOC Pirati

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Diablo »

Odlicno zgleda, potebovalo bi še malo zelenje, da je bolj djungla na teh samotnih otočkih :) Jaz tega ne spravim skupaj.

Odgovori