VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!) - POLŽEK

LEGO MOC, MOD ali OOB, tudi LDD, stud.io ipd
Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!) - POLŽEK

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Živjo,
očitno sem že tako dolgo depriviran od kock, da sem tale izziv takoj zgrabil za roge (... buc buc buc, skril jih je...), čeprav je še skoraj cel mesec do roka.

Ko je poštar dostavil ovojnico, sem z velikm firbcem odprl in niti približno si nisem mogel zamisliti, kaj sem sploh dobil v roke. Polybag nima natisnjene nobene slike in kljub prozorni vrečki so navodila tako zvita, da če ne poznaš seta, res težko uganeš kaj imaš zgraditi.

Slika

Nabor kock je...ja, dobesedno "ubitačan"...

Slika

Če prav razumem, gre za enega od "minibuildov", ki so se sestavljali tudi v LEGO storu ob njihovem dogodku, ki so ga večkrat organizirali. No, jaz ga vidim prvič.

Modelček letečega krožnika je prav všečen in z malo kockami naslika vse potrebne detajle za jurišno marsovsko leteče posodje.

Slika

In po par minutkah...kaj zgraditi???

No nastalo je mnogo verzij polžu podobnih kreatur, a z nobeno nisem najbolj zadovoljen. Še najbolj mi je všeč tale, vsaj jaz ga tako vidim, zaprepaden pogled, ko je revež pol dneva lezel čez gredo čebule in končno prišel do solate, ta pa je bila pod toplo gredo...

Slika
"Tristo sluzastih glist!!! Kako pa nej zej prid'm do salatke!!?"

Slika
"Stari, sam ne ni rečt, da sem pol dneva lezel čez smrdljivo čebulno gredo... za tole!"

(Opombica: na tej drugi sliki manjka sprožilec pištolce za platke v kupoli...)

Porabil sem prav vse kocke iz vrečke, povezave pa so relativno krhke in tu in tam tudi "ilegalne". Se ga pa celo da nežno prijet in prenest sem in tja, čeprav rad izgubi glavo.

Priznam, da nimam niti ene druge ideje za alternativno gradnjo in me res zanima, kaj boste stuhtali ostali.
LP, Miha
Zadnjič spremenil MajklSpajkl, dne 11 Dec 2021 15:55, skupaj popravljeno 2 krat.
It's not me, it's my alter LEGO!

Redhead1982
Prispevkov: 166
Pridružen: 30 Jan 2010 11:42
x 200

Re: VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!)

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Redhead1982 »

Top kreacija! Tole ti gre dobro od rok. Glede na majhen nabor kock si odlično opravil nalogo.

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!)

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Hvala :-D Ni za pretiravat...
It's not me, it's my alter LEGO!

Uporabniški avatar
strojnik80
Prispevkov: 127
Pridružen: 28 Sep 2009 15:23
Kraj: Kisovec
x 111

Re: VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!)

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a strojnik80 »

Res je top narejeno. Meni to ne bi prišlo na misel.
Lego: najboljša kreativna igrača
Wanted
Moji seti

Uporabniški avatar
sveder
Prispevkov: 184
Pridružen: 24 Apr 2019 20:08
x 183
Kontakt:

Re: VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!)

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#5 Odgovor Napisal/-a sveder »

@MajklSpajkl Kapo dol. Mislim, da moraš zamenjat Technics za Creator :P Vrhunski ALT BUILD, komaj čakam navodile na Rebrickablu ;)

ps.Mene je tudi odpeljalo med živali. A je to edini MOC ali si še kakšnega naredil?

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: VTB2 set OOB in MOC (pazi spojler!)

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#6 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Haha, pa ja boš "reverse-inženiral" s priloženih slik :-D Sicer pa ja, že ves čas kar delam s Technicom, se ogrevam za kak "system" MOC, pa me vedno prej povleče Technic in potem samo hrčkam za nekoč naprej... Pa hvala za pohvalo.
It's not me, it's my alter LEGO!

Odgovori