Nazaj k LEGO hobiju?

LEGO novosti in ostale čvekarije z LEGO področja

Moderator: Diablo

Odgovori
Sporočilo
Avtor
Reanu
Prispevkov: 2
Pridružen: 14 Jul 2009 13:45

Nazaj k LEGO hobiju?

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a Reanu »

Pozdravljeni vsi. Mogoče se me kdo še spomne, sem bil aktiven v začetnih letih kluba, pol me je pa neumnost prjela pa sm butl prodal vse svoje kocke. Kakih 10 let poznej me je pa spet nazaj prjel da bi se vrgu v LEGO, 2 otroka sta še pršla na svet in ma starejši zanimanje za duplo zlagat (2,5let).
Občasno kupim kak Star Wars set pa ga fliknem v omaro. Pa Gospodar Prstanov sm enostavno MOGU kupit ko sem ga vidu.
Kakšno se vam zdi stanje na Lego področju? Malo sem bil presenečen ko sem pred par leti v trgovini ugotovil da so tematike kar ukinli (castle, pirate, space itd).
Vidim po slikah kockefesta da živi samo city diorama, ostalo vse so bol individualne kreacije.
Če bi se vrnu bi se držal tematike Star Wars, prihajajoča Animal Crossing mi je zanimiv zarad Nintendota (Mario niti ne) pa še neki baje pride od Nintendo ane :D
Ma smisla začet iz nič danes?

Kivi
Prispevkov: 105
Pridružen: 27 Maj 2011 19:38
x 98

Re: Nazaj k LEGO hobiju?

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Kivi »

Dobrodošel nazaj :)

Pri kockah ni nikoli prepozno za ponovni začetek, pa čeprav iz nule. Sploh, če se tega lotiš v sodelovanju z lastno mladino.

Če te primarno spet vleče v mocanje, bo najverjetneje glavni zalogaj na začetku spet nabrati skupaj primerno zalogo kock. Sicer sem totalni nepoznavalec SW, ampak verjamem, da v tej tematiki to ne bi smel biti prevelik problem.

Odgovori