Smyths Toys Avstrija

LEGO novosti in ostale čvekarije z LEGO področja

Moderator: Diablo

Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Smyths Toys Avstrija

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Prihajajoči teden (najbrž četrtek dopoldan) grem v Avstrijo v Smyths Toys.

Če bi kdo rad, da mu karkoli prinesem od tam, naj mi na mejl legofrik (pri) gmail napiše svoje želje. Mejl naj ima naslov "Smyths Toys", ker drugače ga lahko spregledam in v besedilu mejla naj bodo za naročilo navedeni: številke setov, kosi, cena na kos, skupna cena artikla in total na vse.
Smyths Toys ima cene LEGO artiklov že v štartu lahko znižane za 20% ali velo več, včasih pa je popust le 10% ali ga niti ni.

Za tiste, ki se poznamo lahko nakup založim, ostali boste pa morali poleg naročila v mejlu dodati še svoje ime in primek, komplet naslov in telefon. Vaše naročilo boste morali plačati najkasneje do torka 23.5., drugače ga odpovem. V primeru, da artikla ali več njih ne bo možno kupiti, vam denar vrnem najkasneje v ponedeljek 29.5. Možnost plačila je Flik ali PayPal - "Pošiljanje denarja prijatelju".

Prevzem robe bo možen v tednu od 29.5 do 2.6.. Najraje vidim, da osebno. Če pa kdo želi, da mu pošljem, bo šlo to prek DPD-ja, a ne odgovarjam, če boste sete dobili pomečkane. To upam, da razumete.

Provizije za nakup setov ni, ker mi ni point zaslužek, ampak če grem že gor, lahko komu še kaj prinesem. Plačate toliko, kot je cena artikla, le vedeti morate, da bo račun od nakupa le eden in da vam ga posebej za vaše naročilo ne bom rihtal. Tudi, če bo karkoli narobe s kockami v setu, se po pomoč ne boste mogli obrniti name, ampak na LEGO support.

Naročila prosim oddajte najkasneje do torka 23.5.
Hvala.
LPG

Redhead1982
Prispevkov: 166
Pridružen: 30 Jan 2010 11:42
x 200

Re: Smyths Toys Avstrija

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Redhead1982 »

Zame nič, hvala za ponudbo

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: Smyths Toys Avstrija

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Tudi jaz bolje da skrijem denarnico, tako da hvala vseeno.
LP, Miha
It's not me, it's my alter LEGO!

Uporabniški avatar
sveder
Prispevkov: 184
Pridružen: 24 Apr 2019 20:08
x 183
Kontakt:

Re: Smyths Toys Avstrija

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a sveder »

@legofrik uf, hvala za ponudbo. Sem pogledal in so res mamljive cene, ampak tokrat se bom vzdržal. Skrivam denarnico kot Redhead in Majkl. Modularcev pa nimajo nikoli ali jih je že zmanjkalo?

Diablo
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Jul 2012 12:54
x 109

Re: Smyths Toys Avstrija

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#5 Odgovor Napisal/-a Diablo »

modularcev načelno nimajo, razen tale sanctum. Tudi jaz se držim nazaj... junija in avgusta in podobno bo spet noro... mogoče bi si drug hobi našel...

Odgovori