Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

LEGO novosti in ostale čvekarije z LEGO področja

Moderator: Diablo

Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Najprej prosim, da si v celoti preberete pravila, ki so napisana tukaj: viewtopic.php?f=10&t=231
Predvsem ne tlačite poleg kreacije slik od kod vam ideja oz. slik primerjve z ostalimi kreacijami ali čemerkoli pač že.
Drugo kar je, pa objavite eno sliko kreacije zgolj in samo v podforumu nagradne igre. Po koncu nagradne igre ste več kot dobrodošli, da svojo kreacijo z več slikami, dodatnim opisom (itd.) predstavite tudi v forumu s kreacijami. Dokler pa igra ni končana, pa ne tega delat. Hvala.

Dodal sem tudi rubriko glede točkovanja. Naj bo tokrat malo drugače

3. Točkovanje.
Dajmo tokrat probat najboljšo kreacijo izbrat tako, da bomo prešteli vse srčke, ki jih prejme kreacija (zgoraj desno). Torej, kreracija z največ prejetimi srčki bo zmagala. Ta aplikacija omogoča, da za lahko glasujete le za druge prispevke, za svojega pa ne. Glasujete lahko tudi samo registrirani uporabniki foruma. Da sedaj ne bo poplava na novo registriranih uporabnikov, ki bi bili tukaj samo zato, da dajo svoj glas (se je že zgodilo v preteklosti), prijav novih uporabnikov foruma ne bom odobril do konca tekmovanja.


Za vprašanja sem vam na voljo.
LPG

Deus Otiosus
Prispevkov: 56
Pridružen: 21 Jun 2011 22:01
x 64

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Deus Otiosus »

Podpiram pravila točkovanja. V velikih skupnostih na tujih straneh bi to hitro postalo nepravično, mi pa smo majhna skupnost, ki se verjetno še lahko vede po nekih človeških načelih.
Ker lahko.

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a legofrik »

@Deus Otiosus po izkušnjah sodeč, se folk ne vede po nekih človeških načelih. :)
Vsak brca v svojo smer in išče krivine. Tukaj zna bit podobno, ker je tako že bilo in smo potem točkovanje ukinli.
Sem se navadil, da pričakujem suffer in če ga ne bo, bom prijetno presenečen. ;)

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

U mater, jaz sem pa že celi žlahti poslal navodila, kako naj se prijavijo na forum :-D Meni je tudi kul srčkanje, sem mislil, da boš že prej kdaj uporabil to šanso...
It's not me, it's my alter LEGO!

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#5 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Ne boš verjel, a točno to se je že zgodilo. :)
Sem imel že v mislih, takoj, ko sem inštaliral to skripto, samo kaj vem, kr ni se mi dalo to vključit v kakšno igro.

skrana
Prispevkov: 80
Pridružen: 02 Nov 2011 21:44
Kraj: Kranj
x 72

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#6 Odgovor Napisal/-a skrana »

Eno vprašanje glede glasovanja. A je mišljeno da vsak glasuje le za en prispevek/objavo ali lahko lajkaš več objav? V pravilih glasovanja nič ne piše glede tega, samo glede na to, da so nekateri lajkali več objav me zanima kako je glede tega.
Keep on building!

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Nagradna igra CMF vinjeta - čvek

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#7 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Lajkaš, kar ti paše. Lahko eno objavo, lahko več njih in seveda taktiziraš. ;)

Odgovori