Prispevek o kockah na Planet TV

LEGO novosti in ostale čvekarije z LEGO področja

Moderator: Diablo

Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
sveder
Prispevkov: 184
Pridružen: 24 Apr 2019 20:08
x 183
Kontakt:

Prispevek o kockah na Planet TV

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a sveder »

Živjo družba,

iz Planet TV so me (ne vem kje so me najdli) na FB kontaktirali, da delajo pripsevek o lego kockah in iščejo kakšnega 'zbiratelja' oz. nekoga, ki ima kaj za pokazat. Pojma nimam ali je treba v studio, ali bi samo fotke, izjavo ... Jaz nimam ničesar zanimivega za pokazat in povedat, zato pišem tu, če je kdo pripravljen pošerat svojo zbirko in kakšne izkušnje/zgodbe z njimi.

Če bi kdo 5 minut slave, naj me torej kontaktira, da ga povežem z urednikom.

Drgač pa, kako ste kej? ;) Kej sestavljate?

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: Prispevek o kockah na Planet TV

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Kontaktirali so tudi mene in sem jih zavrnil, ker nimam/o kej za povedat, saj se dve leti ni nič dogajalo.
Sva govorila s tipom in ja, je treba v studio, se bo posnela oddaja itd.
Mi je tip tudi rekel, da lahko govorimo o tem, kako nas je ta situacija prisilila, da ni razstav in sem ga zavrnil, da tega pač ne bomo javno govorili, ker četudi je res, se bo folk zgražal, da sem proti ukrepom, če bom rekel, pa da je vse OK tudi tkao, kot je, se bo pa folk zgražal, da sem za ukrepe.

Skratka, če bo kdo še dobil vabilo in bo šel, naj propsim ne blebeta o Kocke klubu tja v tri krasne. Reklame ne rabimo, klub je v stanju mirovanja in naj tako ostane.
Hvala.

Deus Otiosus
Prispevkov: 56
Pridružen: 21 Jun 2011 22:01
x 64

Re: Prispevek o kockah na Planet TV

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a Deus Otiosus »

Jaz verjetno nisem to kar iščejo. Pa verjetno ni dobra ideja mene dajat na TV. Bi bla pa smešna izkušnja.
Ker lahko.

Odgovori