bricks.toysphere.com

LEGO novosti in ostale čvekarije z LEGO področja

Moderator: Diablo

Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Na LANu sprašujejo za naše mnenje o spletni strani (link spodaj) Če želite, izpolnite anketo na linku, ki je spodaj.
LPG

Besedila ne bom prevajal:
The LEGO Group is interested in learning more about a user experience that is offered at https://bricks.toysphere.com/main, we have put together a survey to get feedback from you and your community members. This is a public survey and is open to everyone. It will be great to get different perspectives as the experience that Toy Sphere offers is different then other webstores.

Website: https://bricks.toysphere.com/main

Survey: https://forms.office.com/Pages/Response ... Y3S0pRWS4u

The Survey will close Wednesday December 9th.

Uporabniški avatar
MajklSpajkl
Prispevkov: 309
Pridružen: 28 Dec 2012 20:17
Kraj: Wajdušna Metropola
x 299

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a MajklSpajkl »

Tole prvič vidim, je pa zanimiva enciklopedija...za nakupe ne vem če ima kaj prida uporabnosti...
It's not me, it's my alter LEGO!

werther
Prispevkov: 10
Pridružen: 20 Jul 2009 22:33
x 2

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a werther »

Meni se nekam počasi obrača. Grafično je oblikovana kot bi gledal interaktivni LEGO katalog. Nisem je dodal med priljubljene. Meni je Brickset boljši za tovrstno brskanje in predvsem hitreje deluje.
Bolje pozno, kot nikoli.

Uporabniški avatar
sveder
Prispevkov: 184
Pridružen: 24 Apr 2019 20:08
x 183
Kontakt:

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a sveder »

Zanimivo, na prvi uč zgleda kot knjižnica vsega kar so naredili. Vmesnik v osnovi kul, če imaš najbrž VR očala ali neko drugo interaktivnejšo zadevo od navadne miši. sicer pa je za to VR zadevoe še malo nedodelano. Verjamem pa, da zna bit dost kul.

Men tole zelo obremenjuje procesor, pa mal po delih se premikam ...

Če bodo to nadgradili z vsebinami ima resno prihodnost, da postane nova Brickipedia, sicer pa zgolj še en kanal za prodajo ofišl šopa ali nekega resellerja. Kot je en prej napisal, Brickset ostaja še vedno prvi.

Uporabniški avatar
subix
Prispevkov: 154
Pridružen: 16 Maj 2008 09:27
x 141

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#5 Odgovor Napisal/-a subix »

Meni dela super hitro na 8 let starem PC: i5, 16GB RAM, SSD, bedna grafična karta.
Lušno za pogledat, neuporabno ker nima nobenega SEARCH-a.

werther
Prispevkov: 10
Pridružen: 20 Jul 2009 22:33
x 2

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#6 Odgovor Napisal/-a werther »

Imaš prav @subix.
Če grem kritizirat, bi moral povedat na kakšni opremi to gledam. (Nekoč huda mašina: Fujitsu Siemens CELSIUS M450 iz leta 2007 ali preje)
Operacijski sistem Windows 10 Pro 64-bit
CPU Intel Core 2 Duo E6420 @ 2.13GHz Tehnologija Conroe 65nm
RAM 4,00GB Dvojno-kanal DDR2 @ 333 MHz (5-5-5-15)
Maticna plošca FUJITSU SIEMENS D2438-A2 (CPU)
Grafika SyncMaster (1280x1024@64Hz) NVIDIA Microsoft Basic Display Adapter (NVIDIA)

Grafična kartica sicer je notri, tudi ena huda za tiste čase, a ni gonilnikov zanjo niti za ročno namestitev. Ob pogojni namestitvi WIN 10 jo je "preskočilo".

Sicer sem opazil, da je slika neobičajno ostra oz. v visoki resoluciji (je mogoče kar precej povečat preden zrnatost postane moteča) To seveda velja za moj hardware in bioware.

lp w.
Bolje pozno, kot nikoli.

Chapachuk
Prispevkov: 46
Pridružen: 01 Apr 2010 09:45
x 105

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#7 Odgovor Napisal/-a Chapachuk »

Meni dela res ultra hitro, kar je pohvalno za tako nasičen grafični vmesnik. Zanimivo, da se vam zatika pa imam poden od all in one pcja. Za hiter pregled neke teme se mi zdi fina zadeva.

Uporabniški avatar
sveder
Prispevkov: 184
Pridružen: 24 Apr 2019 20:08
x 183
Kontakt:

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#8 Odgovor Napisal/-a sveder »

Fantje pojma nimam ali so kaj popravili, ali pa je primeni kaj bremzalo vse skupaj (imam 10 let starega Minija s 4 GB rama in i5). Sem prejle šel še 1x pogledat in dela lepo. Zmoti pa me to, da ni smooth (mogoče ne gre z mojim OS). Mogoče je problem v tem, da je to neka high res zadeva ali nekaj takega. Vmesnik je zanimiv ampak mislim, da se ga hitro naveličaš, ker ni neke vsebine - kot sem napisal, če bi bilo polno podatkov (recenzije iz Brickseta, povezava na Bricklink, komplet ves inventar seta, 3D ogled minifigur ... bi bilo lahko grafična uporabna brickipedia). za tujce je najbrž zanmivo imeti primerjavo in povezavo do različnih trgovin ali celo price hunter. Bi uporabljal? ne vem. Zaenkrat mi Brickset in BL čisto zadostujeta. Za sete pa ponavadi na tujih Amazonih etc. na prvi pogled krasna kupčija kaj hitro postane nič posebnega, ko vtipkaš Slovenija in pribijejo poštnino v nebesa (ali pa to, da ne dobavljajo k nam).

Vsekakor nekaj novega. zanimivega za USA in zahodno EU. Me pa čisto zanima v kaj se bo razvilo.

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#9 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Če niste, bi bilo fino svoje ugotovitve napisat v anketo. Vaših mnenj tukaj nihče izmed TLG ne bo videl. :)

Uporabniški avatar
subix
Prispevkov: 154
Pridružen: 16 Maj 2008 09:27
x 141

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#10 Odgovor Napisal/-a subix »

Jaz sem že takrat izpolnil anketo od TLG.

werther
Prispevkov: 10
Pridružen: 20 Jul 2009 22:33
x 2

Re: bricks.toysphere.com

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#11 Odgovor Napisal/-a werther »

Napisal in pri tem ugotovil, da je moja angleščina že počno "šepava"...
Bolje pozno, kot nikoli.

Odgovori