KockeFest - Facebook in spletna stran

Razstave, Teambuildingi, gostovanja,...
Odgovori
Sporočilo
Avtor
Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

KockeFest - Facebook in spletna stran

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#1 Odgovor Napisal/-a legofrik »

Pred kratkim sem štartal s Facebook stranjo, ki bo namenjena objavam o vsem, kar se tiče KockeFesta.
Do nje lahko dostopate prek www.facebook.com/kockefest/ ali pa na prvi strani www.kocke.si spremljate skripto, ki prikazuje dogajanje na FB strani.
Odločitev je padla zato, ker je forum zastarel in ni dorasel aktualnim temam. Je sicer fajn za arhiv, a uporabniki ne najdejo aktualnih sporočil. Poleg tega pa je tudi ciljna publika ravno prave starosti na FB, sem pa nekako ne zaide.

Če smatrate, da kako lahko pomagate na FB stani z vsebinami oz. imate kakšno idejo okoli tega, le na dan z besedo. Vsak predlog je dobrodošel.

Da malce osvežimo vse skupaj je v planu tudi prenova spletne strani www.kockefest.si.

LPG

Rozle
Prispevkov: 187
Pridružen: 16 Jan 2018 11:46
x 256

Re: KockeFest - Facebook in spletna stran

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#2 Odgovor Napisal/-a Rozle »

Pametno, vsaj glede publike..upajmo da spet ne blokirajo strani..
Ce mene vprasate, jst bi dodal nekaj slik iz prejsnih let /KFjev. Folk to rad gleda, tut kej za nazaj.
Tok od mene.
Lsmte
Brick on!

Uporabniški avatar
legofrik
Site Admin
Prispevkov: 726
Pridružen: 28 Mar 2008 15:31
x 729

Re: KockeFest - Facebook in spletna stran

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#3 Odgovor Napisal/-a legofrik »

@rozle, ko smo imeli 20 KF po vrsti in 10. obletnico klubba, je @MajklSpajkl (ki je bil takrat urednik FB strani) pejstal vsak dan eno sliko iz prejšnjih KF-jev od prvega do 19. in poleg napisal odlične in zabavne komentarje. Mogoče mi ga pa rata nahecat da ponovi zadevo.
Drugače pa ja, kot si omenil, tudi s slikami iz prejšnjih KF-jev bomo zapolnili stran.

Uporabniški avatar
Cwetqo
Prispevkov: 172
Pridružen: 16 Avg 2008 14:52
x 116

Re: KockeFest - Facebook in spletna stran

  • Prijavi se za všečkanje prispevka.

#4 Odgovor Napisal/-a Cwetqo »

Kul stran.

Odgovori