Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 18 Nov 2019, 23:33

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: OOB 2172 Ninjago vrtavka: Nya
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2012, 01:16 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

2172 Ninjago vrtavka: Nya
Leto: 2011
Število delcev: 21
Število figuric: 1
Cena: 9,99 eur (S@H)

Že nekaj časa gledam legomulce s temi vrtavkami in ker mi je v roke in oči dobesedno padla ena, ki je bila znižana za 30%, pa še žensko figurico je imela, sem si jo kupila. Če ne bi bila LEGO, je ne bi. :lol:

Pa da ne bo pomote, o Ninjago tematiki nimam kaj dosti pojma, a bom tvegala s predstavitvijo.

Takole zgleda moja bojevnica Nya v embalaži.
Slika

Embalaža zaradi moje radovednosti ni prav dolgo ostala cela. Tole se skriva med plastičnim in kartonastim delom.
Slika

Kart v kupčku je 5, zložena navodila pa vsebujejo slikovno navodilo za sestavljanje in skrčena navodila za igranje, ki se raztezajo tudi na hrbtno stran papirja.
Slika

Kockasti del seta vsebuje to:
Slika

Sestavljanje vrtavke in figurice ni nobena umetnost. Četudi bi se mi zdela, navodila rešijo vse zagate.
Slika

Moja Nya je po meni. Nič kaj ji ne diši, da bi prijela za orožje.
Slika

Medtem, ko premišljuje, jaz odkrijem na embalaži še eno papirnato kačo s hitrimi navodili za igranje. Tudi v slovenščini.
Slika
Hitri vodnik za igranje si lahko snamete tu.

Za fotografiranje Nyo opremim z dvema zlatima reziloma in ji zakrinkam obraz. Ima namreč dva.
Slika

Ko se odpravim v igro z legomulci, se Nya bojuje z metlo. Takšna se mi zdi manj nasilna. Hi, hi, je neke vrste razočarana gospodinja.
Slika

Z izbiro orožja nisem bila strašno inovativna. Tudi eden od legomulcev se je bojeval z metlo, med orožji pa sem zasledila še verige, Atlantis ključe, pahljačo ... :)

O sami igri z vrtavkami še ne vem kaj dosti. Zaenkrat so me naučili najlažji način igre, ko pač zasukamo vrtavke in čakamo, katera figura ali orožje bo odletelo z vrtavke. Ko dočakam naslednje lekcije, bom znala napisati kaj več. :wink:

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2012, 09:16 
Odsoten
System
System

A se hecaš. Včeraj je tale setek odprl sin, sem mu ga podarila za lažje prestajanje bolezni.
Sicer imamo ninjago po sili razmer, ker so mulci hoteli tiste slavne vrtavke b... in jim jih ne dovolim, pa so dobili v nadomestilo začetni set ninjago. 2 vrtavki za 3 otroke, hm, ne gre in sem po znižani ceni naredila mini zalogo za primere, kot je bil včerajšnji. Glede na pravila igre (ki jih tudi mi dojemamo in sprejemamo počasi), je super imet tudi čim več kart, torej je treba kupiti čim več kompletov, pač tržna logika.
Punca je seveda glavna. Neverjetno, kako ji ninje, razni kostkoti in kačjeglavci (hja, pač nimam pojma o ninjago) ne sežejo do kolen.
Fante je zmotilo, da ima samo 2 orožji (ker bodali z zlatim rezilom dojemajo kot 1 orožje), všeč jim je ognjena vrtavka.
Meni je pa všeč frizura na paža.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2012, 09:44 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Citiram: 'Moja Nya je po meni.'
A zato ima tako kratko kiklco, ki vihra v vetru? Slika 2 je res adrenalinsko akcijska, kot v filmih.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2012, 20:06 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Pozabila pa is omeniti, da je ta set narejen inz nižje kvalitetne plastike, kar se da ugotoviti po večji svetlobni prepustnosti tanjših delov (recimo nog).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2012, 20:21 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@snezinkica: Nič se ne hecam. Res sem jo kupila zase, malo za hec. Morda jo kdaj kasneje dam svojim otrokom, če kupim še kakšno, da bo vsak imel svojo. Ampak orožje bom pa kar skrila in vrtavke spremenila v kaj bolj prijaznega. :)

@Deus Otiosus: A veš, da se s tem sploh nisem obremenjevala, zato sem pozabila omeniti, da je figurica na otip nekoliko drugačna in zdela se mi je lahka. Skratka občutek neke druge vrste plastike. Pri ostalih delih nisem čutila česa posebnega.

@subix: A je že pomlad? :wink: Saj piše v nadaljevanju, zaradi česa je po meni.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: