Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 18 Avg 2019, 02:57

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: OOB 4840-1 The burrow
OdgovorObjavljeno: 15 Jan 2012, 15:24 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Številka seta : 4840-1
Ime: The Burrow (Jazbina)
Leto izida: 2010
Število delov: 568
Število minifiguric: 6
Cena:69.99€

Ker v naši hiši vlada veliko navdušenje nad Harryem Potterjem, mimo tega seta preprosto nismo mogli
:lol: .....

V setu dobimo kar 6 minifiguric, veliko čarovniških dodatkov, samo jazbino, kamin, s katerim čarovniki potujejo in majnšo mlako.

Slike:
Slika
Jazbina s sprednje...

Slika
in z zadnje strani. Pri zgradbi so mi najbolj všeč barve, od temno rdečih strešnikov in nevemkatera rjava barva sten, pa do barvite posteljnine. Prav tako ne gre zanemarjati dejstva, da tukaj dobimo kar nekaj palisade kock :wink: Zgradba ima 3 nadstropja, jedilnico in kuhinjo v pritličju in dve spalnici v višjih nadstropjih.

Slika
Pobljiže slikana jedilnica, na levi pa lahko vidite stajo za pujska...

Slika
Druga dva dela seta: kamin s mehanizmom, s katerim minifigurico prevrnete v prostor za kaminom, da izgleda kot da je izginil in mlaka, kjer v zasedi čakata coprnika

Slika
Še minifigurice z dodatki(poleg 2 natisnjenih časopisov in metle dobimo čarovniške palice, na žalost le 5-na sliki se je ponesreči znašla ena preveč :oops: )- od leve proti desni : Harry Potter, Arthur Weasley, Fenrir Grayback, Bellatrix Lestrange, Molly Weasley in Ginny Weasley. Jezi me, da LEGO v ta set ni vključil Rona Weasleya, saj je ta vendar eden izmed glavnih junakov, to pa naj bi bil njegov dom!Vsi razen zakoncev Weasley imajo tudi dvostransko potiskane glave, kar pripomore k igralnosti seta.

Set je zelo igralen in poln podrobnosti, dobimo pa tudi precej uporabnih kock. Kot napake pa lahko gotovo navedem ceno (licenčen set pač :evil: ) in odsotnost Rona ter še kakšne podrobnosti :)
Ocena 9/10

(Edit by admin) Popravek številke seta.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Jan 2012, 15:49 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Tudi mene je zamikal nakup seta-je več kot odličen za MOC-anje. Strešniki so bolj redke barve. Nisem sicer HP fan si pa upam trditi, da je paleta minifigov odlična. Cena še ni tako prostaška, ker set vsebuje ogromno kock. Čestitam za lepo predstavitev!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Jan 2012, 23:35 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: MB / MS
Tudi sam sem si set privoščil že pred časom, vendar mi še ni uspelo sestaviti OOB modela, saj sem večino kock porabil za izdelavo modularca in jih še nisem razsortiral nazaj.
Set sem kupil predvsem zaradi nabora kock ter zaradi minifiguric (Ginny, mama in ata Weasley so zastopani - če se ne motim- samo v tem setu). To, da ni Ron-a me niti ne moti, ker ga je dovolj v ostalih setih.

Glede opisa pa, dober opis, kar tako naprej.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Jan 2012, 13:19 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Lepa hiša, zanimivi minifigi, veliko uporabnih kock v super barvah. Ne bom kupil, ker mi je predrago.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: