Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 11 Nov 2019, 22:01

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 31 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Sep 2009, 13:47 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Ful dobra predstavitev 8) Prvi dve sliki sta originalni :slinko: Pohvalno, Vid :)

SW Episode II mam pa namen u kratkem pogledat, pa bom vidu, če je to ta ladja, an katero me spominja :wink:

Keep it simple ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Sep 2009, 14:15 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Zelo, zelo, zelo izvirna predstavitev!
Kreacija je pa tudi meni všečna. :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2009, 12:14 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Res hvala, na vsake toliko časa pride kakšna nova ideja :wink:
Če so vam všeč slikice iz vesolja, jih imam na računalniku še kar nekaj - bi lahko skreiral kakšno novo temo z imenom npr. Space kreacije v vesolju ali pa kaj podbnega :)

@Skandinavc: Hvala+ko boš gledal mi sporoči, katera je tista ladja pri SW, ki te spominja na mojo :)

Če kdo želi zvedeti še kakšno malenkost več o temle UTS-u, si lahko prebere na temle naslovu:
http://www.mocpages.com/moc.php/150347

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2009, 13:02 
Odsoten
System
System

Kraj: Turjak
@VID
Ti si cel profi :shock: Zelo mi je všeč, da si UTS lepo dokončal. Predstavitev si pa tudi zelo lepo naredil. :superca:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2009, 14:21 
Odsoten
System
System

Kraj: Trbovlje
Glej, da prineseš tole na Kf4, ko bo space tematika.Prostora bo pa verjetno dovolj, saj imava z Cedricom dve pristajalni pločadi, eno zraven druge. Res je, črnih kock ni nikoli dovolj, povrh vsega pa black pa trans neon green prav dobro izpade.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2009, 16:08 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

A bo tale ladja (MOC) prišla k Alionsom?
Mislim, k tvoji ekipi?
:)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Sep 2009, 19:32 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Shadow napisal/-a:
Glej, da prineseš tole na Kf4

Mislim, da tale ne bo zdržala do KF4... Pri meni je tko, da ko mi zapaše sestavljanjanje velikokrat sestavim kaj bolj masivnega. Ker je v UTS-u kar nekaj unikatnih kock v moji zbirki ni nujno, da bo zdržal.... :| No, ja, kot pravim - ni pa nujno - če ne bom mel veliko prostega časa, bo pa tale UTS definitivno videl vas in KF4 :wink:

@ Cedric the Brick: Ne, tale Moc ne bom prištel k Alionsem. Ni pravih barvnih kombinacij, Blacktroni II naj kar ostanejo Blacktroni :) Za mojo ekipo Alionsev imam druge (masivne) načrte :twisted:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Sep 2009, 00:23 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Sem pogledu film in to ni ta ladja, niti ni takšne ladje v tem delu, čeprav jih je ogromno :twisted:

Tista, o kateri je tu govora, je po obliki malenkost podobna, samo da je brez teh kupol na koncik in kabina je vrezana v sredino zadka. Ta ima zadek spredaj in sprednji del zadaj :wink: Poleg tega se ladji iz filma ti kraki odprejo in ven pridejo fotonska oz solarna jadra :alien: Za tiste, ki ne veste, kaj so fotonska jadra, to so jadra, ki so narejena iz posebne, ultra tanke alu foliji podobne snovi v katero zadevajo fotoni. Fotoni so mikroskopsko majhni delci, ki izvirajo iz sonca, torej iz izbruhov zvezd. No, ti fotoni se odbijajo od teh jader in jih poganjajo. Pospešek je sicer ful majhen, ampak je pa neskončen, tako da ima ladja na fotonska jadra stalni pospešek in dlje časa kot potuje, večjo hitrost ima :wink:

Upam, da sem dovolj razločno oz jasno napisal, tako da boste vsi vedeli za kaj se gre :book:

Keep it simple ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Sep 2009, 23:21 
Odsoten
System
System

Kraj: Trbovlje
A ni imela nasa načrtov z temi solarnimi jadri? Čeprav mislim, da je zaenkrat za krajša potovanja ionski pogon enako dober.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 09:44 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

A zdej ma že SW svojo wikipedio :twisted: Ja, drgač je pa to ta ladja, pa spodih je lepa slika s temi jadri :wink:
Zdej, pa če bomo še naprej o tem, je bolje, da odpremo novo temo, ker smo že itak šli :offtopic: :roll:

Keep it simple ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 21:28 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

:nicjasno: ...samo res, prednji konec je pa res čisto podoben, zadaj pa neka dva podaljška!! :lol: Skandinavc, dobr si ti tole zadel :barman:
Jaz sem tudi velik fan SW filmov, pogledu sm jih najmanj že ene 20 krat, a ker nisem zavedno kopiral tele ladje, je tukaj dokaz kako sublimirana sporočila delujejo na človeško psiho :lol: :lol: Regulirana kreativnost :wink:

Drugače je pa to odličen način vožnje po vesolju, s tem padalom. Je pa pri bodočih vesoljskih pogonih takšno razpotje kot pri današnjih avtomobilih. Od vodika, do gravitacijskih pospeškov, padal na sončev veter, magnetno-električnih zadev itd. Pomojem ima daljnoročno najboljšo perspektivo fotonskio-fuzijski pogon (ki ima maksimalni potisk na kvadratni palec tolikšen kot je težak list papirja na zemlji, kar popolnoma zadošča za vožnjo po vesolju) in nekoliko bolj tajna zadeva - pogon na antimaterijo. Tule malo starejši link za navdušence nad temi zadevami :book: :http://www.nasa.gov/exploration/home/antimatter_spaceship.html

...če ima kdo kakšno repliko pa res, nova tema :angelcek:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 31 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: