Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 13 Nov 2019, 09:05

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2015, 15:27 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Lego ima vprašanje:

Kaj menite o "mehkih" laseh, ki so v uporabi v Friends in Princess setih. Dobrodošle so tako kritike kot pohvale.

Prosim odgovore do 13.1.

Hvala!

Topic:
We would like your LUGs' feedback on the soft hair elements used in the LEGO Friends theme and the LEGO Disney Princess sets. Feedback can range from touch and feel to usability and playvalue.
All is valid, we want the negative and positive feedback.

Purpose:
To supply LEGO Quality with valuable insights on the soft hair elements from high affinity consumers (that's YOU - our experts)

Please gather feedback from your LUG and post it here before the end of the workgroup and feel free to discuss as well.

Thanks - and I am sorry about the short feedback period.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2015, 16:17 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Nimam nič proti mehkobi las, imam pa veliko proti temu, da zelo slabo držijo na glave in takoj padajo dol in so precej neuporabni.
Dobra lastnost je, da ko vtikaš in iztikaš dodatke v lase veliko težje polomiš mali zatič v dodatkih, ker se lasje podajo. Če bi bili trdi bi verjetno hitreje odlomil tisto malo palčko, ko bi poševno not in ven dajal.

Osebno bi imel raje trde lase, ki dobro držijo na glavo.
Če bi bili trdi in držali tako slabo, kot pri roza princeski iz zadnje collectible serije, naj pustijo mehke.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2015, 16:51 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

subix +1

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2015, 16:51 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Tudi jaz bi imel raje trde lase, ker LEGO je pač plastika in mi guma na splošno ne sede, razen kjer je to potrebno zaradi oprijema. S frendicami ravno nimam izkušenj, a pri Lone Ranger ali LOTR tematiki takšni lasje načeloma bolje držijo kot običajni. To pa zato, ker se čisto prilegajo torsu in ker so v večini primerov deformirani. Tak primer sta Tonto in Galadriel / Elrond, kjer imajo lasje rahlo zarotirane čopke, ko jih vzameš iz figure in so tako neuporabni za kakšne druge hece. Veliko bolj se mi dopade trdna lasulja od Jacka Sparrowa iz POTC.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2015, 21:52 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Meni je pri Friends laseh všeč možnost dodajanja lasnih dodatkov, razlog enak kot pri Subixu. Me pa na splošno zmoti, ker slabše držijo, ampak se mi zdi, da ne pri vseh. Mogoče je odvisno od tipa las, tisti daljši se mi zdi, da slabše primejo. Na dotik in izgled pa me zmoti ''mat'' videz, pa predvsem le zato, ker sem navajena na standardne plastične lase.

Dodatek: Te dni sem sestavljala set Jungle Falls Rescue, kjer se pojavi tudi nova vrsta rastlinja iz mehke plastike. Pri njej mehka plastika prav nič ne moti, ampak je zelo dobrodošla, ker omogoča fleksibilnost. Nekako bi se držala načela, da je mehka plastika boljša pri kockah, kjer lahko pride do odstopanja pri sestavljanju (npr. pozicioniranje rastlinja) kot pa pri fiksnih (npr. lasje).

Zadnjič spremenil Redhead1982, dne 11 Jan 2015, 22:56, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jan 2015, 21:28 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Mehki lasje imajo to prednost, da jih lahko povežeš na več "ilegalnih" načinov. Na 4-ih straneh las bi v notranjosti lahko sicer dodali izboklinice za boljši oprijem.

Je pa res, da so trdi lasje "bolj LEGO", zato jih imam rajši.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jan 2015, 13:28 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Sem vprašala punci in sta z lasmi zadovoljni. Niista potožili, da bi slabo držali na glavah.

Luknjice za dodatke so seveda super.

Upam le, da je material tako kvaliteten, da bo tudi čez npr. 40 let taka mehka frizura ostala taka kot je.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: