Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 17 Sep 2019, 10:16

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 11 Avg 2016, 16:08 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Slika

10254 Winter Holiday Train
Ages 12+. 734 pieces.
US $99.99 - CA $129.99 - DE 89.99€ - UK £69.99 - DK 799.00 DKK
*Euro pricing varies by country. Please visit shop.LEGO.com for regional pricing.

Climb aboard the magical Winter Holiday Train!

Gather the family for some festive LEGO® building fun with this charming model featuring a full circle of track, boarding platform with bench and lamppost, a Power Functions upgradable train engine with brick-built smoke bellowing from its stack, coal tender, flatbed wagon with a rotating holiday tree, toys and gifts, and a red caboose with a detailed interior and table. The train engine also features large and small red-colored locomotive wheels and the train is decorated with green wreathes, string lights and white tree elements. This LEGO® Creator Expert set includes 5 minifigures.
• Includes 5 minifigures: a locomotive driver, ticket collector, grandmother, boy and a girl.
• The Winter Holiday Train includes 16 curved pieces of track, engine, coal tender, flatbed wagon with holiday tree, toys and gifts, caboose, boarding platform, bench and a lamppost.
• Decorate the tree and drive the train to see the tree rotate.
• Join the ticket collector in the cozy caboose for a delicious cup of cocoa.
• Includes dual building instructions for a perfect family build.
• Accessory elements include green wreathes, decorative lights and white tree pieces, plus wrapped gift elements and tiny brick-built toys, including a micro train, wind-up car, fire truck, remote controlled robot, sailboat and a spaceship.
• Upgrade with LEGO® Power Functions (not included) for a motorized engine.
• Special elements include small and large red train wheels, dark tan windows, train buffers, cow catcher, white tree elements and roller skates.
• This set includes over 700 LEGO® pieces, including 16 curved tracks.
• The Holiday Train in total measures over 4” (12cm) high, 20” (52cm) long and 2” (7cm) wide.
• Curved rail track diameter measures over 27” (70cm).

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Avg 2016, 16:48 
Odsoten
Technic
Technic

Kraj: Ljubljana
V gibanju je predstavljeno tule: https://www.youtube.com/watch?v=6IIpLW1DYa4

Sem imel prav, da se smrekica vrti. Ste (smo) ga ošimfali po dolgem in počez, potem bo pa prvi dan razprodan, ker niti ni tako strašno grd. Kdaj pravzaprav tole pride v SLO?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Avg 2016, 17:18 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

1.10.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Avg 2016, 17:50 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

To bo drugi, pardon tretji zimski set, katerega ne bom nabavil in si ga shranil (poudarek je na "shranil").
Škoda, ker je vedno slabše. Vrtiljak s tržnico mi je bil krneki, potem so se lepo popravili z Božičkovo hiško, nato pa kopija prvega seta (totalno razočaranje) in sedaj še ta pofl od vlaka.
Ne morem si pomagat, a res sem upal na kaj več, vsaj približek 10173 Holiday Train-u. :(

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2016, 00:00 
Odsoten
Technic
Technic

@abnormal: če smo ga prešinfali podolgem in počez, ga nismo prav veliko, saj je set mini;-)
Osebno ga bom verjetno nabavil, ker prejšnjega nimam, v zadnjem času pa sem tudi spustil par vlakov.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Okt 2016, 20:22 
Odsoten
Technic
Technic

Si nisem mogel pomagati in sem ga vzel. Imeli so ga v LS v BTCju. Dobil sem zadnjega od treh, ki so jih dobili. Cena je 105 eur. Bodo pa še dobili, kot sem izvedel od prodajalke. Torej so samo potipali teren in glede na to, da so v dveh dneh prodali tri, bo najbrž naslednja pošiljka nekoliko večja.

Torej bom kmalu videl (takoj, ko ga ta-mali sestavi), kako zadeva izgleda v živo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Okt 2016, 20:34 
Odsoten
Moderator

Lepo so te olupali.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Okt 2016, 22:00 
Odsoten
Technic
Technic

Cena se mi je za "balkan" zdela primerna. Saj pravim, da si pri vlakih ne morem pomagati.

Ja, sem poškilil v škatlo. Če je kdo mislil, da bo dobil komplet velikih koles (4x kolo z vencem + 2x kolo brez venca) se je uštel. Dobiš dve kolesi z vencem in eno kolo brez venca, seveda vse v rdeči barvi. Tudi to ne vem, kaj naj bi pomenilo "dual building instructions...", ker navodila sem jaz dobil samo ena! Jutri bo tole sestavljeno in upam, da še kaj ne manjka - kaj bolj pomembnega od navodil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Okt 2016, 16:55 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

abnormal, če bi počakal par dni, bi ga dobil po normalni ceni 90 EUR. Drugič vprašaj.

Torej, če se kdo zanima za nakup, bo zadeva na voljo na KockeFestu. ;)
Lahko pa pridete že danes iskat.
LPG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu