Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 19 Okt 2019, 14:30

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 10:04 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Maja prihaja nov ekskluzivni set iz serije LEGO Creator Expert:

10244 Fairground Mixer

Slika

Ages 16+ | 1,746 Pieces

US $149.99 - CA $179.99 – AU $199.99 - DE 129.99€ - UK £119.99 - DK 1,199.00 DKK
*Euro pricing varies by country. Please visit shop.LEGO.com for regional pricing.

Climb aboard the LEGO® Fairground Mixer and hold onto your hat!

Unfold the awesome Fairground Mixer, turn the crank and see it come to life! The fair has come to town and children and adults alike can’t wait to try the rides. Buy your ticket from the ticket booth and climb aboard the Mixer. Then try reaching the golden bell on the high striker or hit the target to plunge the dunk tank lady into the water. As evening falls, the swirling Mixer ride glows in the darkness, before being folded down onto its own trailer for transportation to the next town. This magical fairground is packed with wonderful details that will capture everyone’s imagination. Includes 12 minifigures: a juggling man on stilts, dunk tank lady, strong man challenger, ticket lady, truck driver/ride operator, 2 women, 2 girls, 2 boys and a queasy man who tried the mixer one too many times.

Enjoy the magical atmosphere of the fairground with the LEGO® Fairground Mixer, packed with exciting features and imaginative details.
  • Includes 12 minifigures: a juggling man on stilts, dunk tank lady, strong man challenger, ticket lady, truck driver, ride operator, 2 women, 2 girls, 2 boys and a queasy man who tried the mixer one too many times
  • Features working Fairground Mixer ride with crank operation, 2 transport trucks, high striker and dunk tank
  • Includes glow-in-the-dark elements
  • Mixer truck has opening doors, windshield wipers and removable roof to access interior with bed and TV
  • Accessory truck holds ticket booth, high-striker and dunk tank
  • Accessories include: ice cream, popsicle, lime green cherries, teddy bear, juggling pins and a large and small mallet for the high-striker
  • Easily upgrade the Mixer ride with LEGO® Power Functions motors (not included)
  • Enjoy the fun of the fair!
  • Includes over 1,700 pieces
  • Fairground Mixer ride unfolded measures over 11” (30cm) high, 17” (45cm) long and 12” (31cm) wide

Več slik na :https://www.flickr.com/photos/ebtown/sets/72157644363807553/

SlikaSlika

SlikaSlika

SlikaSlika

SlikaSlika

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 10:43 
Odsoten
Moderator

Po prvi fotografiji, ko je vse razstavljeno sem si mislil WTF, malo raztegnjeni lunapark... Na drugo žogo pa prav zanimiv set, zelo igralen očitno, ker se vse zloži na dva tovornjačka. Res dobra popestritev za neko mesto. Pa verjetno tudi ogromno različnih kosov kock.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 11:09 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Na prvo žogo tudi mene set ni potegnil. Mi deluje nekako preveč pisano in nametano. Že na drugi sliki pa sem odkrila kar nekaj simpatičnih podrobnosti, zaradi katerih mi je set veliko bolj simpatičen. Po ogledu videa pa mi je set še malo bolj simpatičen. Sama ideja, da se zabaviščni park postavi na tovornjak, je super. Tako se še poveča igralnost. Luštni so pa tudi stranski dodatki (kiosk z vstopnicami, bazen, reč s kladivom).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 12:05 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Zasnova tovornjaka in zložljivega vrtiljaka je še kar simpatična, ampak zelo pa moti dejstvo, da so tud ta set uvrstili v Creator, čeprav to ni. Creator je brez minifigov in naj tak tudi ostane, saj so kreacije v različnih merilih. Ta set, poleg vseh novih hišk, je za v City.

Keep it simple ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 12:23 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Set je zelo igralen za otroke.
Meni osebno pa ni zanimiv, ker ne rabim delov za vozila in še barve so križem kražem.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 13:46 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Mene je pa kar impresioniral ta transformerski koncept. Tip kar vleče zadeve od vse povsod. Res izgleda privlačno in zelo igralno. Zelo so mi všeč tudi figurice... Za mularijo je po mojem to res prava bomba. Se pravi 130 eurčkov...hmmm, ko bi le šefica bila za to, da ga že vnaprej nabavim mulcem :-)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 16:28 
Odsoten
Technic
Technic

Meni je po namenu precej všeč, sploh lepo je da se na vrtiljaku vrtijo tudi sedeži. Sestavljivost/transformerstvo mi je res super. Pohvalno je tudi, da je nekaj novega - pravi lunapark, ki pride v mesto. Ni švoh tale Lego.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 19:21 
Odsoten
System
System

Kraj: Kočevje
Meni je tdi blazno simpatičen set. Transformacija, igralnost, vsa pestrost. Enkratno. Letošnje leto so res sami dobri. Ko bo kaj priliva bo denarnica spet krvavavo trpela :(

Žena me bo pa za 'CENZURA' obesila :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 19:37 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Lucija
Meni je set zelo zanimiv in bo prava zanimivost za umestitev v mesto. Cena je za količino minifigov zelo v redu.
Tudi meni se zdi zelo čudno, da te sete dajejo v serijo Creator, čeprav je Creator Expert.

Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2014, 20:39 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Koncept je zelo zanimiv, izvedba je pa nekakšen crossover med creatorjem in city. Je pa zadeva vsekakor daleč najbolj igralna od vseh setov iz expert serije doslej. Bom kaj več komentiral, ko bo znan inventory.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: