Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 13 Nov 2019, 04:13

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 70922 The Joker Manor
OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 07:47 
Odsoten
Moderator

Tako na hitro, brez hypa in "teaserjev" je Lego predstavil novi D2C set iz serije Batman Movie. Govorice so sicer bile o Waynovem dvorcu, a za presenečenje je postregel Joker.

3444 kock
270€
na voljo po črnem petku, 24.11.2017.

Slika

Slika

Uradni tekst:

"Dare to enter The Joker Manor!

Help Batman, Barbara Gordon, Alfred Pennyworth (in his classic Batsuit) and Nightwing regain control of the jokerized Wayne Manor with this massive THE LEGO BATMAN MOVIE set.

The Joker Manor is packed with iconic details from the movie and cool functions, including a rollercoaster encircling the whole building, a huge buildable The Joker head with trapdoor and slide, punching boxing gloves, a rocking ‘The Joker’ sign and rotating ‘big eye’ tower.

The interior includes a cinema room with a romantic DVD element, kitchen with buildable microwave plus lobster and lemon-slice decorated tile elements, living room with a buildable grand piano, fireplace and bust, swimming pool room, and a music studio with guitar element and buildable mixing desk and loudspeakers.

Build this magnificent manor and then recreate your favorite scenes from the movie with 10 included minifigures.

Includes 10 minifigures: The Joker, Batman, Barbara Gordon, Harley Quinn, Nightwing, Alfred Pennyworth Classic Batsuit, Disco Batman, Disco The Joker, Disco Batgirl and Disco Robin.
Features a grand entrance flanked by 2 buildable bombs with translucent spark-style elements, 2-level and 3-level towers with turrets and flag elements on top, a rollercoaster track and train with 3 cars (each with a minifigure seat), rotating ‘big eye’ tower with lever-operated iris to ‘look’ up and down, huge buildable The Joker head with trapdoor and slide, rocking ‘The Joker’ sign, ‘Ha! Ha!’ sign, 2 wheel-operated punching boxing gloves, plus many multicolored, translucent light-style decorative elements.
Activate the trapdoor to send a minifigure tumbling from the top of the The Joker head, down the slide and out through the mouth.
Interior includes an entrance hall with 4 plastic, bendy ‘mirror’ elements; living room with a buildable grand piano and stool, bust, and fireplace with translucent-red fire-style elements; cinema room with a screen, minifigure seat and assorted elements including a romantic DVD; kitchen with cup, pot and pan elements, and a buildable microwave with lobster, lemon and plate elements inside; music studio with a buildable mixing desk and loudspeakers, seat and a guitar element; swimming pool room with translucent-blue water-style elements; and an attic with 2 buildable boxes and a rat figure.
Weapons include Batman’s Batarang, Barbara Gordon’s revolver and Harley Quinn’s bat.
Disco Batman, Disco The Joker, Disco Batgirl and Disco Robin minifigures are new!
Recreate and reimagine memorable scenes from THE LEGO BATMAN MOVIE.
The Joker Manor measures over 21” (55cm) high, 25” (66cm) wide and 10” (27cm) deep.
Rollercoaster train measures over 1” (3cm) high, 5” (15cm) long and 1” (3cm) wide."

več informacij: https://brickset.com/sets/70922-1

Slika

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: 70922 The Joker Manor
OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 08:07 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Hmmm... ne. Tale je pa enostavno priletel v grdo drevo...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 08:11 
Odsoten
Moderator

Boš pa drugo leto rolercoaster D2C ubodel!!!? :D

Meni je pa tako pisano všeč, ampak cena...aaa. Se mi zdi, da so še samo seti nad 150€ vse ostalo je pa nujno zlo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 08:23 
Odsoten
Technic
Technic

Lep kaos (čeravno sem nekolikanj razdvojen). Tole je natančno tisto, kar Lego ponuja: zabavno kot sam hudič, po mojem se mulci ali pa tudi jest lahko igramo do nezavesti. Detajlov je malo morje, da proge za roller coaster niti ne omenjam (le dve ravnini; grrr...). In potem pride cena, ki je spet Legova (=visoka).

Pa kaj se pritožujem?! Če Lego dela s paneli, nam ni všeč in hočemo bolje, če naredijo iz kock kot tule, mi tudi ni prav, ker gre cena v nebo. Jebela denarnica!!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 08:23 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Uh... raje ne. Sicer pa ni slabo narejen.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 08:47 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Hvala za opis. Jaz sem čakal če bo lego poslal uradni mail, pa sem jim zgleda ne zdi vredno...

Sam set me sicer ne gane, je pa znotraj izbrane tematike in lokacije nekako to, kar bi bilo za pričakovati: cigu-migu.

Edino, kar me res veseli so deli za rollecoaster, da zaokrožim svoj zabaviščni park. Upam da res pride "pravi" rollecoaster, da mi ne bo treba kupovati tega čuda.

Glede velikosti seta in predvsem števila tako velikih setov v zadnjem času pa takole: v petek sem bil na enem sestanku, kjer je bil prisoten tudi direktor LEGO-ta Bali Padda (dolga zgodba...). Uglavnem, vprašal sem ga kako je z temi velikimi seti ter če smatra da je bila to napaka, glede na zadnje (slabe) poslobne rezultate ter če bo "kriza" povzročila da bo teh setov manj in je rekel da se ti seti dobro prodajajo in da dokler bo tako, jih bodo delali. Tako da LEGO očitno že ve kaj dela in je na svetu še vedno dovolj "rick-kid-ov" da pokupijo vse to. Rekel je še da so recimo pri falconu vseeno bali in jih naročili premalo, kar je bila očitno napaka, glede na to kako so šli.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 09:42 
Odsoten
Moderator

Itak, svet je velik, denarja za tole je dovolj.

Malo off: včeraj na YT sem slučajno ujel spet nek video iz arabije, kjer en pubec enostavno nabavi G63 amg, ga razstavi in ga preoblečejo v "nov drug" avto, znotraj in zunaj s karbonom. Nastane nov izdelek, ki sicer celo nekak zgledal...cena preko 700k€. Računa, da jih bo na leto prodal 20 do 25, poleg ostalega kar dela. BP, in to je samo nek osamljen produkt od milijonih dragih projektov po svetu, pa se vse proda nekomu...v glavnem bogatije je enostavno preveč na nepravih koncih. No ali pa apple...in njihove cene... sick.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2017, 12:53 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Set je kot mora biti. Barve primerne, konstrukcijsko zanimiv in igralen.
Tirnice so super, žal v super neuporabni barvi.

Cena: očitno se nočemo sprijazniti, da smo na sončni strani Alp reveži. Ter da je dovolj onih drugih na senčni strani Alp, ki si to lahko privoščijo in zaradi katerih taki seti obstajajo.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: