Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 19 Avg 2019, 22:25

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 26 Dec 2013, 01:37 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Opomba: tilko me je podučil, da Chi Eris ženskega spola. Ker o Legends of Chima (še) nimamo kaj dosti pojma, smo doma sklepali, da je čedna orlovska figura moški, zato je opis narejen v navdušenju nad čednim bojevnikom. :oops:

Zdravo! Sem Chi Eris. Pogumni bojevnik v lasti sina mary poppins.
V prostem času v hladilniku stražim marmelado. :wink:

Slika

Za oboževalce LEGO kock še par uradnih podatkov o moji malenkosti:

OOB 7021 Chi Eris
Leto izdaje: 2013
Starostna stopnja : 6-12 let
Število delcev: 67
Cena: 14,99 € (S@H)

Ko sem bil še razstavljen na prafaktorje, sem prebival v zip vrečki. Slika le-te je z Brickset-a, ker je sestrica mojega lastnika vrečko uničila, ko je hotela izstriči mojo podobo.
Hja, kdo pravi, da nisem všeč puncam?

Slika

Da sem pravi lepotec, se verjetno strinja tudi mary, sicer me ne bi kupila svojemu sinu.

Slika

Z zadnje strani sem manj očarljiv, saj se mi vidijo vsa vretenca in nekateri sklepi.

Slika

Za sestavljanje nisem prav zahteven, čeprav izkušnje sestavljanja klasičnih kock v tem primeru ne pomagajo prav dosti. Kako smiselno sortirati moje dele pred sestavljanjem, pa vam v navodilih namigne prijazni minifig.

Slika

Sem dokaj gibljiv in temu primerno uporaben za uprizarjanje bitk z nasprotniki.

Slika

Moje orožje je ... tako ji pravi mary ... ledena sekira. V resnici je daljša; na slikah ji manjka spodnja polovica držala, ki je izginila neznano kam in je moj lastnik očitno ne pogreša.

Slika

Ker imam modre oči, sem pravi magnet za punce, če pa lepota ne zadostuje, bo prave dame zagotovo očaralo, da sem po srcu poštenjak.
"Je to Vaš kovanec, gospa?"

Slika

Skupaj s kolegom Chi Lavalom pa sva nerazdružljiva, predvsem ko iz naju sestavite "obogatenega" bojevnika.

Slika

V Koreji naju prodajajo celo v skupnem setu 66498-1: Chi Hyper Laval

Ljubezen do bojevniških grdavšev je v naši hiši zanetil Hakann, ki smo ga za drobiž kupili na enem od KF.
Tile Chima grdavši so v primerjavi z Bionicli zame pravzaprav pravi lepotci, za kar niso krive modre oči, ampak živalske glave. Chi Eris je bil tisti, ki je bil všeč meni in sinu. Kasneje so se mi "prikupili" še ostali iz serije, še posebej v trenutku ugodnih popustov v trgovinah. :D
Tako imamo tri bojevnike že na bojnem polju, ostali trije pa se skrivajo v omarah in čakajo na rojstni dan, prvi izpadli zob in še kakšno podobno slovesno priložnost.

Zadnjič spremenil mary poppins, dne 27 Dec 2013, 21:41, skupaj popravljeno 2 krat.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Dec 2013, 15:29 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Še ena zelo lepa predstavitev (vsaj zame) dokaj nagravžnega seta. Se pa strinjam s tabo, da je zaradi živalskega videza vseeno bolj prikupen kot pa bionicli. Je pa zadeva očitno učinkovita, saj je kozarec z marmelado videti še skoraj poln. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Dec 2013, 18:41 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Prav prisrčna predstavitev sicer nič kaj lepih new-age Bioniclov.
Chima minifigi so izjemno natančno izdelani in se mi dopadejo, ampak ne vem kaj naj bi z njimi počel in mimam niti enega.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Dec 2013, 18:20 
Odsoten
System
System

Kraj: celje
Lep opis, naj te samo popravim glede spola, saj je Eris princesa orlovega tropa.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Dec 2013, 19:08 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@tilko: Hočeš reči, da naš slavni bojevniški šarmer dama?
Hja, to je pa tako, če se loti predstavitve seta "stara" gospa, ki o Legends of Chima nima pojma, otroci pa tudi ne, a jim je set pač všeč.

Joj, sem na Eurobricks forumu šla pokukat v predstavitev seta, pa res kaže da je "she". Katastrofa! :lol:
Ampak za punco pa ni preveč čedna. Kot fant mi je bila veliko bolj všeč. Pri nas bo verjetno kar ostala moškega spola, ker jo otroci itak uporabljajo v čisto svojih zgodbah.

Zadnjič spremenil mary poppins, dne 27 Dec 2013, 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Dec 2013, 21:11 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Kaj šele nastane, ko se združi z Chi-Lavalom, če je punca!!!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: