Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 18 Jul 2019, 11:17

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 04 Apr 2012, 17:44 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Še en izmed setoc serije Friends.

Številka: 3187
Ime: Butterfly Beauty Shop

Leto: 2012
Št. kock: 232 + 8 rezerva
Št. Figuric: 2
Ocena: 9/10

Embalaža.
Slika

Vsebina.
Slika

Všečen dodatek v Friends mesto. Zunanjost je lepo ureja s tablami, ki vabijo v salon, klopco in vodomoetom.
Slika

Notranjost je še bolj pestra. Frizerski stol je preprosto, a odlično narejen. Šminke pa so tudi prav simpatična pogruntavščina.
Slika

Na drugi strani je blagajna in kup dodatkov.
Slika

Dekleti v elementu.
Slika

Set bi si zaslužil oceno 10, a me je zmotilo, da v salon ni vrat. :D
Ostalo pa je vse OK.
LPG

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Apr 2012, 21:33 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Joj, sem videl v živo Frendice. Figurice mi delujejo izjemno krhke, ker so tako tenke. Roke se kar majejo v ramah, vse se zvija, sedet ne more normalno. Zapestij ne premika. Figurice so res podn od podna funkcionlano.
Drugače so seti barvno zanimivi.

Sploh se ne znam odločit, kaj naj si mislim. Bom videl na KF vse skupaj v živo, morda...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Apr 2012, 20:17 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Hvala za nazorno predstavitev zanimivega seta. Ta se je znašel tudi pri meni in sem enako navdušena nad njim. V setu sem našla kar nekaj zanimivih kock (predvsem v novih ''prijateljskih'' barvah), dodatno pa so mi zanimivi še nekateri dodatki (šminke, ogledala), lasni dodatki pa mi delujejo preveliki in prekičasti za drobne figurice. Zanimive so mi tudi nalepke, ki so se pojavile v setu (predvsem ogledala), ki sem jih skoraj takoj nalepila. Te še dodatno poživijo set.
@subix: Mene so seti kar zadovoljili, ne morem pa tega reči za figurice, imam še vedno mešane občutke in jih nekako ne vidim v svojih kreacijah.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 Apr 2012, 22:00 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Danes sem bolni dekleti malo pocrkljala z novimi kockami. Odprle smo ta set in malega s Štefko.
Set je super; lep in zelo igralen. Starejša ga je sestavila sama in se navduševala nad punčkastimi barvami, dodatki, nalepkami, šminkami (kar 8 jih jev tem setu) in seveda figuricami.

Vse tri punce smo se strinjale, da je škoda, da frendice ne morejo premikati nog in nimajo možnosti trdne pritrditve med sedenjem (tako žal ne morejo jahati na klasičnih konjih - smo jih pač spremenile v cirkuške akrobatke in so jahale stoje).

Luknjice v frizurah, namenjene pritjevanju dodatkov, so malo smešne, kadar so prazne (me je strah, da frendicam ne bi skoznje pobegnila pamet). Dodatki, ki jih lahko pritrdimo, pa so kljub velikosti super, pa še veliko jih je.

Figurice imajo lepe obrazke. Roke so res tanke, a v resnici ne tako krhke, kot izgledajo, tako da me ni več strah, da bi jih ob normalni igri zlomili.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2012, 08:26 
Odsoten
System
System

@mary imava podobna zdravila za otroške bolezni na zalogi :wink:
:lol: pamet pobegnila ... smešno, ampak mene sploh ne motijo luknje, fantje pa so jih opazili in vprašali, za kaj so, ampak nič ne komplicirajo, čeprav po 4 setih še nimamo nobenega okraska za na glavo. Za roke se strinjam, da niso tako krhke, kot je videti.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2012, 22:23 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Set je res lep, predvsem mi je všeč barvna kombinacija in pa vsi ti dodatki :slinko: . Upam da se bo znašel tudi pri nas, predvsem zaradi vseh teh velikih prozornih panelov in rožnatih plošč, kock v čudovitih barvah pa tudi za kakšno šminko se bo pri nas prostor vedno našel :lol: Tamala je bila po prvem pregledu slik takrat še prihajajoče serije najbolj navdušena nad tem setom, zdaj pa je po ogledu setov v trgovini bolj navdušena nad kavarno..
@mary poppins in snezinkica
Da bi se taka zdravila tudi za vse ostale bolezni (tudi za odrasle) dalo dobiti kar na recept v lekarni... :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: