Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 12 Nov 2019, 00:20

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2012, 20:36 
Odsoten
System
System

Številka: 3930
Ime: Stephanie's Outdoor Bakery

Leto: 2012
Število kock: 45+5
Število figuric: 1
Ocena: 10/10

Priznam, zajela me je Friends mrzlica, ampak trenutno nimam izgovorov za nakupovanje večjih setov, zato smo za poskušino kupili najmanjša dva. Takole izgleda eden od njiju.

Slika

Figurica me je presenetila, nisem pričakovala, da bo tako krhka. Pričakovala bi, da no takoj zlomljena, vsaj roki, ampak je po enem tednu še cela.

Slika

Navdušujejo me barve in veliko igralnih podorbnosti. Posebej všeč mi je bela okrogla kocka, ki je rebrasta in je uporabljena kot torta, mleko in senčnik v vijolično beli kombinaciji. Pa na roza krožnik ne smem pozabiti.

Slika

Set je zelo igralen, k čemur pripomore pečica in pomivalno korito. Spodaj levo je 5 rezervnih kock.

Slika

Štefka nam je vsem v družini zelo všeč, to povem zato, ker imam same fante in so vsi navdušeni nad prijateljicami. Torej rušimo še en predsodek; če Lego niso samo za fante, tudi Lego Friends niso samo za punce ;)

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2012, 20:45 
Odsoten
Duplo
Duplo
Uporabniški avatar

Kraj: Koper
Zelo je lep! Tista tortica pa izgleda tako slastno! :lizun:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2012, 22:06 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Koper
Tudi jaz se strinjam, da je tortica zanimivo narejena. Škoda, da ni prava :D .

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2012, 22:35 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@snezinkica: To, da je figurica všeč tudi mlajšim fantom (nekateri starejši so se že izdali s komentarji :)), je dobra informacija. Upam, da se naši otroci potem ne bodo stepli, če prinesem samo eno figurico.

Enega od najmanjših setov sem si hotela predvsem zaradi firbca, kakšna je v resnici figurica, kupiti tudi jaz, pa jih v najbližji trgovini še ni.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2012, 22:53 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Dve zameri gresta figuricam:
1. glava ni kompatibilna z minifigi in se jih ne da menjati (samo frizure se da). Sicer pa tudi pravim ženskam ne moreš glave menjati, samo k frizerju gredo lahko.
2. Figurica ne more sedeti oz. se ne more pritrditi, ko sedi. Ko sedi se zlahka prevrne in je praktično neuporabna za sedenje oz. igro v sedečem položaju. Ni kej, bodo pa samo za šporgetom stale frendice :lol:

Vse bolj kaže, da bom samo ježa na BL kupil...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2012, 00:41 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Ta set je meni od obeh najmanjših bolj všeč. Navdušila me je mlečna kocka, poleg tega pa mi deluje veliko bolj zanimiv z dodatki - torto, pečico, krožnikom, potiskanim senčnikom. Lahko potrdim, da je Friends mrzlica prišla tudi do mene. Zadovoljna sem predvsem z zanimivimi kockami, barvami, ne toliko pa nad figuricami. Je pa res, da niso fotogenične, ker mi vseeno v živo delujejo prijetnejše kot sicer na slikah.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2012, 09:01 
Odsoten
System
System

Ja, definitivno lepši, bolj igralen in bolj uporaben set od obeh najmanjših.
Poleg obeh zamer figuricam bi omenila še to, da so občutno višje od ostalih minifigov, kar pomeni, da postavni minifigi ob njih izpadejo kot pritlikavci. Otrok sicer to ne moti. Pa skozi nižja Lego vrata nesklonjene ne morejo. To tudi ni ne vem kakšen problem, ker v zadnjem času nisem zasledila nizkih vrat v setih, samo mi imamo neka stara roza vrata, ki krasno pašejo prijateljicam in me je to zmotilo.
V živo so res lepše.
Plastika se mi zdi drugačna, kot pri minifigih, ampak nisem ekspert, tako da ne vem, če je boljša/slabša. Zaenkrat je ok.
@mary ... moji 3 fantje se tepejo za dve figurici :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2012, 09:09 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Res zanimiv set. Praktično mi je všeč vse kar vidim. Dobro so skombinirali kocke.

Torta je ena a.

Hvala za predstavitev.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2012, 15:06 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Se strinjam da tale setek zgleda bolj uporaben kot Emin bazenček, tudi deli zgledajo bolj uporabni. Še posebej tortice, ki so res odlične, posebej tista največja :slinko:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2012, 16:22 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Brežice
Res zelo igralen setek.
Tudi jaz sem zelo navdušen nad friendicami. Spominjajo me na dobro staro Paradise serijo. Ja, všeč so mi vse te punčkaste barve. Nad figuricami pa nimam večjih pripomb. Zgledajo malce krhko, vendar v živo zgledajo res lepo.
Sem se jih zelo razveselil, ko sem jih zagledal v naših trgovinah. Kupil sem Olivijino drevesno hiško in sem navdušen nad novimi rožicami in žužki. Tudi mucka je simpatična.
Vsekakor zgleda, da niso samo za punce, če pa so tudi nam fantom všeč. :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Okt 2012, 23:05 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Tale prikupen set je prišel v našo hišo. Tolk je luštkan (... a medved to pravi ..., ja po bo pa res neki na temu ...) in je lepo predviden za mlajšo žensko populacijo. Prav lepo se prilega ostalim frendicam v hiši.

Imam pa samo eno zamero / pripombo. Lasje ... ja že spet frčijo dol z glave! TLG ... a je "tak kunšt naredit kocko, ki ostane gor na glavi" !?! To pa človeka čist "$#%&%%$$#"!!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: