Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 01 Apr 2020, 04:39

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2020, 17:08 
Odsoten
Primo
Primo

Ker letos nimamo zunaj ravno prave zime, smo si z mojima dekletoma pričarale zimo kar doma na manjši zimski diorami. Ker smo dekleta ljubiteljice LEGO Friends tematike, smo seveda sicer običajno zimsko okolje odele v dekliške barve.

Slika

Osrednje mesto je seveda pripadlo gorski koči, kjer si ob mrzlih zimskih dneh lahko privoščimo topel čaj in ogrejemo prezeble kosti.

Slika

Seveda si smučišče danes težko predstavljamo brez "plaže" ter žive glasbe, zaradi česar se lahko smučanje zavleče tudi pozno v noč.

Slika

Slika

Na drugi strani smučišča pa najdemo izposojo smuči, nekaj štantov, foto kotiček ter manjši snowboard park v ozadju.

Slika

Smučišče ima na levi strani postavljeno tekmovalno progo na katero se podajo samo najbolj pogumne prijateljice, na desni pa so smučarke in borderke z nekaj sprehajalkami.

Slika

Na vrhu smučišča je krmilnica za srne, ki so nas obiskale tudi podnevi, saj je huda zima in hrane primanjkuje. Poleg so otroci naredili velikega snežaka ter prijateljice jezdijo konja.

Slika

Ker gre za zimsko tematiko sicer diorama izgleda nekoliko prazno, samo tudi sicer na smučiščih ne hodijo eden po drugem, pokrajina je pa odeta v belino za katero so značilne čiste bele linije in sem ter tja kakšno drevo.
Ker smo sicer dekleta na forumu v manjšini, sem se odločila, da malo popestrim tudi našo Friends tematiko in zato je nastala tale moja prva objava. :)

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2020, 19:41 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Všeč mi je, da je hiša dovolj velike in ne ena majhna kočica. Na ta način narejene smreke so nočna mora za transport, ker razpadajo. So pa lepe za pogledat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2020, 20:05 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

subix, nak, smreke so narejene iz novih steblc za rožice, ki se nataknejo ena na drugo in drži ful dobr.
Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2020, 20:22 
Odsoten
Primo
Primo

Subix, legofrik je pozabil še povedati, da so v steblu še "hose", tko da res kar dobro drži skupaj.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2020, 13:38 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Še ena luštna diorama. Je bilo super iskati različne podrobnosti, ker čeprav je na prvi pogled vse skupaj ena velika bela strmina, se najde ogromno zanimivosti, npr. beli medvedki in skriti pingvini, zanimivi zimski potiski na puloverjih. Za smreke lahko iz prve roke povem, da pri vsem transportu niso nič razpadale in so dobro preživele pot tudi v Avstrijo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2020, 18:20 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Meni je tudi všeč. Zasnova, detalji, tudi sama izvedba snega, vse "štima".

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Feb 2020, 20:56 
Odsoten
Primo
Primo
Uporabniški avatar

Zakaj pa na smrekah ni snega? :) hec, hec, malo se nam toži po snegu. Super diorama - se je še živospomnim s KF ;)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: