Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 13 Dec 2019, 07:22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 13 Maj 2016, 16:17 
Odsoten
Primo
Primo

Spoštovani klubovci,

na novo sem se včlanila v vaš klub, ker imam lego otroka doma. Čez 10 dni bo star 6 let in sestavlja tudi lego technike po navodilih, youtube itd. Potem je želel motorčke power functions št. 8293 in hoče od mene, da bi mu pomagala sestavit lego avto tako, kot jih sestavljate vi. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, mami je takole pa prekratka.
Želela bi spoznati kakega fanta iz Grosuplja, Postojne ali Ljubljane ali tukaj nekje okoli, ki bi kaj sestavil z mojim lego otrokom, seveda dam tudi kakšen prispevek! Ne vem, da bi kje obstajali lego inštruktorji? ali kakšno druženje? Jeseni gre v šolo in pravi, da bi rad šel v lego šolo.
Videla sem tudi vaš nagradni sklad, te tri fante smo že sestavili in tudi razstavili ter predelali :)

Lepoooooooooooooooooooooo prosim za odziv

Lego mama Melly

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: LEGO "inštruktorji"
OdgovorObjavljeno: 13 Maj 2016, 17:16 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Pozdravljeni in dobrodošli v klubu.

Vaš prispevek oz. vprašanje sem prestavil v novo temo, ker ne spada tja kjer ste ga objavili. Predlagam, da se malo razgledate po vodičih in pravilih foruma ter po samih temah in seveda lepo vabljeni, da tudi objavite kako mojstrovino vašega mladega kreatorja. Vodič za objavo prispevka je tukaj.

Glede inštruktorjev počakajte, morda se kdo odzove, a raje ne upajte preveč... Nekih posebnih druženj razen naših razstav - Kockefestov in dirke s terenci - Kocketerenci ravno ni.

Morda vam bo v pomoč spletna stran http://rebrickable.com/mocs, na kateri so objavljena navodila mnogih kreacij LEGO navdušencev, med drugim veliko Technic vozil. Seveda je precej odvisno od vašega nabora kock, ali boste določeno zadevo lahko sestavili, ampak tu lahko vsaj vidite po kakšnem principu se vozila gradijo. Predlagam, da iščete predvsem MOCe ("my own creation"), ki imajo navodila v pdf formatu ali slikovnem formatu.

Lepo vabljeni tudi na ogled 12. Kocketerencev

Sicer pa je vaš dečko še rosno mlad in če je že sedaj tako navdušen nad Technic kockami ima pred sabo še lepa leta in dobre možnosti, da bo kmalu tudi sam gradil podobne terence in druga vozila.

Lep pozdrav, miha

Na vrh

Naslov prispevka: Re: LEGO "inštruktorji"
OdgovorObjavljeno: 13 Maj 2016, 20:06 
Odsoten
Technic
Technic

Poleg interneta, kot je svetoval Majkl, bi omenil tudi tekmovanja v robotiki, na primer First Lego League (www.fll.si) in Robobum (robobum.tsckr.si). Navadno sicer tekmujejo starejši mulci, skoraj vedno pa v okviru šole. Morda bi bilo smiselno tudi brcanje v tisto smer.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 Maj 2016, 14:08 
Odsoten
Primo
Primo

Najlepša hvala!!! Se opravičujem za nerodnost, sem šele sedaj videla komplet seznam forumov.
Bom pregledala vse možnosti!
lep pozdrav, melita

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu