Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 12 Nov 2019, 10:53

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2016, 12:03 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Vsi vemo, da obstaja LEGO Ideas, kjer lahko predstavite svojo idejo/kreacijo, ki bi bila lahko uraden LEGO set, če pač ustreza zahtevanim pogojem.

Mi si bomo samo izposodili del njihovega koncepta in tako od vas pričakujemo, da naredite in objavite lastno kreacijo (MOC), ki bi po vašem mnenju lahko bila uraden LEGO set. Za objavljeno kreacijo ne bo nobenega točkovanja, niti je ne bomo objavili v LEGO ideas, niti je ne bomo izdelali. Samo zanima nas ali imate kakšen tak projekt v izvedbi, da ga lahko predstavite v nagradni igri.

Pogoji za sodelovanje v nagradni igri:
- v igri lahko sodelujete samo z eno kreacijo (eno uporabniško ime = ena kreacija)
- sodelujete lahko samo z novo objavljeno kreacijo. Starejše od današnjega datuma ne veljajo.
- sestavite poljubno veliko kreacijo (lahko tudi vinjeta)
- kreacija ima lahko katerokoli tematiko
- prispevek objavite kar v tej temi
- dovoljeno je objaviti največ tri slike!
- poleg slik navedite tudi kaj kreacija predstavlja - krajši opis.
- kreacijo pred iztekom nagradne igre ne smete objaviti na forumu ali prispevku dodati povezavo do albuma s slikami oz. povezavo do prispevka na druge forume, bloge, Facebook, itd. *
- časa imate do 20.6.2016 do 12:00, ko bomo izžrebali nagrajenca
- kasnejših objav ne bomo upoštevali
- komentiranje prispevkov bo odstranjeno

Nagrado bomo podelili, če bo objavljenih najmanj 10 prispevkov s kreacijami.
Prevzem nagrade - po dogovoru.

Nagrada je: 21304 Doctor Who
Slika

* Ko bo nagradna igra končana, vas pozivamo, da v celoti predstavite vaš projetk na forumu, saj bo zaželeno kreacijo videti iz več zornih kotov, kot tudi vaš daljši opis ipd.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Jun 2016, 10:33 
Odsoten
System
System

Popolna preobrazba. (Set 3 v 1)

Sem mala buba, bubica.
(model C)

Slika

Ojej. Nekaj se dogaja. Dobivam nekakšna zmečkana in sluzasta krilca. Le kaj je to?
(model B)

Slika

Poglej, poglej. Zrastel sem v enega velikega, prečudovitega in pisanega metuljčka.
(model A)

Slika

Za vse, ki nimate bujne domišljije, tale set trije modeli v enem predstavlja metuljčka.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Jun 2016, 14:20 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Ta kreacija je povsem spontan izdelek Kivija mlajšega, predstavlja pa drevesi kot okrasek za na polico:

Slika

Slika

Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Jun 2016, 16:38 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Father always knows best!
Fotr že ve!

"The force is with you, young Skywalker, but you are not a Jedi yet. You have only begun to discover your power. Join me, and I will complete your training. With our combined strength, we can end this destructive conflict and bring order to the galaxy."
"Sila je s teboj, mladi Skywalker, ampak nisi še Jedi. Šele začel si odkrivati svoje moči. Pridruži se mi in dokončal bom tvoj trening. Z združenimi močmi lahko končava ta uničujoči konflikt in prineseva red galaksiji."

Slika

Slika

Slika

Malo parodije dogajanja na Zvezdi smrti iz epizode VI: Jedijeva vrnitev za (menda) dan očetov :lol: Pa oprostite angleščini, Vader pač ne zna slovensko ;-)
LP, miha

P.S.: Važno je sodelovati pravijo, ob takem navalu bo res težko zmagati :roll:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Jun 2016, 12:49 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Na, pa je šla še ena nagrada nazaj na polico, saj ste v nagradni igri sodelovali samo trije, namesto deset uporabnikov, kar je bil pogoj za podelitev nagrade.

Vsem trem kandidatom se lepo zahvaljujem za njihov trud in jih pozivam, da svoje kreacije predstavijo v ustrezni temi, da se bo dalo tudi še kaj pokomentirati.
Hvala.
LPG

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Jun 2016, 19:57 
Odsoten
System
System

Moje mnenje.
Kaj je res treba toto revščino prestavljati v določene podforume ali jih kar tukaj pokomentiramo.
Ker itak se vidi situacija.

Z lepimi pozdravi, Valter

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Jun 2016, 19:59 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Po želji. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Jun 2016, 20:27 
Odsoten
System
System

@legofrik. Ti si car.

@MajklSpajkl.
Tvoja kreacija ti je mogla vzet ogromno časa in fantazije.
Res kapo dol za tvoj trud.

@kivi.
Ne vem kako se to komentira, ampak meni kaj takšnega nikoli nebi uspelo. Resnično odlično drevo.

Pohvale še iz moje strani vsem udeležencem, vsem ostalim pa želim lahko noč.

LP, Valter

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Jun 2016, 23:40 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
No jaz sem se vseeno odločil za samostojno temo.

@9fingers: Hvala za pohvale. Ne morem pa se strinjati, da gre za revščino - mene je tvoja "biba-leze" pošteno nasmejala in razvedrila, hkrati pa razumem tvojo objavo tudi kot dobro namerjeno ost proti vsem, ki imamo prevečkrat izgovore zakaj nečesa ne objavimo oz. sploh zgradimo. Odlično si pokazal, kako lahko s samo 16 kockami narediš prav "luštno", dasiravno malo bolj abstraktno kreacijo.

Kivi jr. miniatura drevesa pa je tudi meni zelo všeč - tak bonsai stil.

Kakorkoli, dragi soforumaši - bolj direktno zalučati zastonj škatle kock ljudem v hrbet, kot s pogoji, ki so bili postavljeni v tokratni nagradni igri, pa res ne moreš in ne razumem, da se pri 950+ ogledih teme ni našlo 10 "grebatorjev", da bi igra šla skozi. ABUP!!!

Še enkrat čestitke vsem udeležencem - dobro smo se odrezali - razdelili smo si stopničke :-P

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Jun 2016, 19:57 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
@9 fingers
Temu jaz pravim ustvarjalnost. Da tehničar iz tako malo kock naredi 3v1 model, pa še s tako posrečeno vsebino... kapo dol. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 Jul 2016, 17:00 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Tokrat mi je pa žal zmanjkalo časa za nagradno igro. Še komentiram z veliko zamudo, ampak ker so mi predstavljeni modeli tako všeč, vas želim pohvaliti. In kot vedno, ko je "odprta" tema, ne da izbrati favorita, ker ima vsaka kreacija svoje prednosti.

@kivi (mlajši): Jabolko pač ne pade daleč od drevesa. Drevo se mi zdi prav luštno narejeno - enostavno in lepo, še posebej luštne pa so rožice na tleh. V celoti je to prav super dekoracija (dokler se ne začne brisati prahu ... :)).

@majklspajkl: Pohvale za kompleksno izvedbo. Že sama ideja se mi zdi inovativna, izvedba pa tudi ne razočara (čeprav ne vem, kako naj bi to izgledalo v filmu). Tekalna steza se mi zdi odlična, uporabna tudi za običajne minifige.

@9fingers: Odlična ideja in izvedba! Tale mala bubica se razvije v res lepega metuljčka! In zelo simpatično je predstavljeno. Z lahkoto si to kreacijo predstavljam kot set. V kakšnem polybagu!

LP, Bar.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: