Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 18 Nov 2019, 20:56

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 86 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: LEGO Store Slovenija
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2017, 19:41 
Odsoten
Technic
Technic

Kraj: Ljubljana
Smo bili v ponedeljek na "mini-build-sih". Še zraven pulta nisem prišel, že je prodajalka držala v rokah dve vrečici. Pač stalna stranka. Imam pač ta privilegij, da živim tako rekoč čez cesto in, če ne drugače, pridem vsaj malo pofirbcat. Vsakič tudi ošvrknem s pogledom PaB in tokrat je bilo nekaj predalčkov praznih. Kar se tiče PF komponent pa, kdo bi si mislil, imajo (vsaj so imeli pred mesecem) AAA BB. Seveda sem si naredil zalogo, s kupončki seveda. Kar me tule zelo moti pa je nekoliko pretirana cena L motorja (seveda tisto, kar se najbolj rabi!), medtem ko so ostale cene PF znotraj normale.
Cene ostalih zadevščin pa je še vedno potrebno primerjati, ker je možno kakšen set dobiti drugje ceneje. O izbiri pa seveda ne bi, saj je to le uradna trgovina. Seveda kakšnih starih/nepopularnih setov tu ne bo, saj se jih pravočasno (s popusti) znebijo. Vsekakor tudi tu pomagajo kupončki, če ste si jih nabrali na Planetu. Veljavnost je menda neomejena. KK popusta pa še nisem uveljavljal.
Glede osebja pa tudi jaz nimam pripomb. Prijazni, pripravljeni pomagati ampak nevsiljivo! In sedaj tudi ni več težav, ko želiš kakšno PF komponento - prodajalke točno vedo, kaj je na voljo in v kateri škatli je skrito.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2017, 00:59 
Odsoten
System
System

Kraj: celje
Lahko gdo pove, kje se dobijo te kuponi za popust, kak Planet je to ?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2017, 04:50 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
@Tilko:
Klubska vesoljska ladja je zapustila orbito Planeta kock in se zdaj z nadsvetlobno hitrostjo bliža Kockefestu.

Metafore na stran: planet kock je bila razstava LEGO kock v Gospodarskem razstavišču, kjer so predstavniki LEGO stora dajali kupone za 20% popust na en izdelek po izbiri (tudi PAB stena, neomejena količina). Načeloma imamo tisti, ki smo sodelovali na Planetu kock doma še vedno vsak po par kuponov, ampak ne vem, če se ti splača to rihtat... Jaz bi ti mimogrede dal en kupon, ampak se mi ne zdi, da je to vredno tvojega (ali mojega) časa in denarja.

Kdo drug pa bo mogoče vedel, kdaj bo naslednja priložnost za tele kupone.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2017, 11:18 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
tilko, če si član Kocke kluba, imaš v LEGO Store v BTC-ju 10% popust na vse, razen artikle v akcijah.
LPG

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2017, 13:00 
Odsoten
System
System

Kraj: celje
Mislite da je ta omejitev na dva enaka izdelka v letu na kartico tudi za zbirateljske figure ? Zastopim da bi bilo na kak velik eksluziven set za figure se mi zdi pa precej mimo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Maj 2017, 07:35 
Odsoten
Moderator

Pred nekaj dnevi zavil v store Slovenija in bil res prijetno presenečen. Poprej nisem imel neke sile,da bi se peljal zadevo pogledat zaradi res visokih cen. Kar pa je tudi edina kisla zadeva pri vsem tem.

Super založena in velika trgovina, tudi z nekaj seti ki so "retired" in prijazne prodajalke. Še enkrat škoda takšni cenovni politiki...bi verjetno več stvari odnesel, če bila raven cen S@H, tako pa sem naredil socialni minimum za "may the 4".

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 86 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: