Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 25 Jun 2019, 18:33

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 86 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: LEGO Store Slovenija
OdgovorObjavljeno: 24 Maj 2016, 22:08 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Človeka kar zasrbijo prsti ob teh fotografijah.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Maj 2016, 10:18 
Odsoten
Primo
Primo

Kraj: Kamnik, Slovenija
jaz tudi nisem opazil da sem med prvih 1000 - email šel v spam... to so mi povedale ko so pogledale spisek... in dobil sem tudi samo en 20% popust zaradi prijave za popust. Ne zato ker sem bil med prvih 1000.

Drugače se strinjam - super ker imamo trgovino LEGO ampak glede cen pa tako tako. Ne vem sicer kako bodo tekmovali proti Baby Centru kjer imamo 10% popusta... vsaj na navadne sete. Verjetno bodo pa močni pri akcijah, nagradnih igrah in podobno.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Maj 2016, 15:27 
Odsoten
System
System

Kraj: Nova Gorica
Danes sem slučajno pogledal v spam in opazil, da sem tudi jaz dobil tako sporočilo. Hmmm, morebiti, pa so vsi dobili v spam? Sicer pa itak sem imel delavni vikend in nisem načrtoval obiska. Za kaj neki že? Si bom mogoče nekoč šel trgovino v miru pogledat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Maj 2016, 18:06 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Danes popoldne sem si tudi jaz ogledal to rumeno čudo in moram reči, da se je situacija že normalizirala. Čeprav je bil City park kar poln, v trgovini ni bilo prav dosti ljudi, pa še ti so bolj kot ne firbcali in razen enega nisem videl nikogar, da bi kdo v tem času kaj kupil.

Redne cene so pa tako naritmetalne, da jih raje ne omenjam tukaj, da ne bo koga za vekomaj minilo veselje do kock. Res, kot pravi subix, za dražje sete se praktično bolj splača trem ali štirim usesti v avto in se zapeljati do Dunaja, ker se razlika v ceni mimogrede izniči.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 Maj 2016, 17:40 
Odsoten
System
System

Kraj: Kočevje
Spet jst :) Samo za info.

Kdor je dobil email da je med prvimi 1000 kupci, se lahko še vedno oglasi v trgovini, kjer pove svoj ime in priimek ter email. Imajo seznam nagrajencev tako da lahko še vedno prevzame nagrado.

Aja, še vedno aktualno :) Če bo kdo imel kak 40145 LEGO Brand Retail Store odveč, se lahko dogovorimo:-) Bemu že dolgo mi ni noben set tako padu v uč :oops: :oops:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Maj 2016, 20:55 
Odsoten
Moderator

Kakšen smeh je ta njihova spletna trgovina. Gledam set Zabava v parku z minifigi in je cena 349€ prečrtano na 44,99 AKCIJA, pa zraven 50% off. Uradna MPC je pa 39,99€. Kdo je tu nor?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Maj 2016, 21:22 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
@Diablo: To pa res ni nič: Captain Rex AT-TE je z "jurja dvesto" znižan na pičlih 150 evrčkov :pozabu:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Maj 2016, 22:09 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
'Redne cene' so direktno kopipejstali iz hrvaške strani, pa so se jim kune izgubile s prevodom. No, tako vsaj tistih 50 % off zgleda orenk 50 % in ne samo navadnih 50 %. :krneki:

Šalabajzerji na kvadrat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 Maj 2016, 07:26 
Odsoten
Moderator

Ja, sej, razumem, da je tako prvi teden ko pač zadeve zložiš, čeprav to je pri trgovinah bistveno - cena. Atole je že od samega začetka. Moti me pa seveda, super akcija 50% off cena pa 10% višja kot retail. Od mene soldov ne bodo dobili.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jun 2016, 00:13 
Odsoten
System
System

Kraj: Ljubljana
Nekaj dni nazaj sem v enem od Müllerjev stal pred policami z LEGO kockami in mi ni bilo čisto nič jasno kaj počnem tam. Danes sem tudi jaz obiskal LEGO store Slovenija. Tu se je dober občutek vrnil. So se očitno prebudili prijetni spomini z obiskov "LEGO Shopov".
Kot eden od tistih, ki spravljamo prazne škatle (zložene na plosko seveda), sem navdušen, da cene niso nalepljene na sprednjih straneh škatel. Če gredo lepo stran ni problem, če se pa škatla strga je pa malo neprijetno. Sem se pa kar natelovadil, ko sem preverjal cene, saj so bile večinoma nalepljene spodaj. Pa še tiste škatle sem "prešlatal", ki jih sicer nebi. Seveda me je zanimala PAB stena, ki jo bom gotovo še kdaj obiskal. Zaradi vzdušja pač.
So me že malo "srbeli prsti" a nisem kupil ničesar. Sem pred časom sklenil, da ne bom (do)kupoval ničesar, dokler ne začnem tudi sestavljat. To utegne trajati kar dolgo...

lp w.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016, 13:56 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Sem pred kratkim tudi sam obiskal lego store. Skratka cene nore, PAB-zanimiv upam da ga bodo redno posodabljali, trgovci prijazni in ustrežljivi so mi poiskali določen minifig Disnya brez odpiranja vrečk-imajo vse naštudirano :).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016, 16:36 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
@Turambar:

Brez odpiranja... Torej so jih pretipali? Ali kaj drugega?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016, 16:45 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
@Deus Otiosus: Mislim, da se temu strokovno reče "našlatali" :-) Ne verjamem da je kaj drugega mogoče, ker kolikor vem, ni na ebalaži nobenega namiga kaj je v vrečki.

Poznam pa kar nekaj profesinalnih našlatačev, ki so mi našlatali že nekaj zaželjenih minifigov ;-)

LP

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016, 17:14 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@MajklSpajkl:

Tudi sam sem kar dober, ne spomnim se, kdaj bi se nazadnje zmotil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016, 22:52 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Mi smo bili danes drugič v trgovini, spet samo na ogledovanju. Miniju paše igranje z Duplo živalicami in za razliko od doma, jih tam tudi lepo pospravi v škatlo. :D Ustavili smo se slučajno, nismo nameravali, mi je pa odgovarjalo, da pokukam na PaB steno. Velika večina, če ne kar vse kocke, so bile na steni že pri prvem obisku. Nekaj mi jih je bilo celo zanimivih, a se nisem odločila za nakup. Glede na ceno je zanimivo vnaprej biti pripravljen in poznati težo in ceno na primerno količino na BL. Vsaj pri nekaterih kockah se lahko tak ''drag'' PaB nakup izplača. So me pa presenetile redne cene malih prazničnih setov, so me tudi prsti srbeli.

Kar me je presenetilo, je bil obisk. Trgovina je bila popoldne kar polna, nekaj je bilo tudi kupcev, precej pa je bilo le ''ogledovalcev''.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Jun 2016, 20:59 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

@Deus Otiosus:

S tipanjem določijo vsak fig, jih imajo naštudirane, zgleda to počnejo ko ni gužve :D Imeli so tudi nekaj odprtih vrečk pod pultom ne vem zakaj, mogoče kdo prinese nazaj če ni zadovoljen z izbiro?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 15 Jun 2016, 23:18 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Tudi jaz sem že bila v trgovini, priznam pa, da nisem imela niti najmanjše želje po gužvanju v trgovini ob otvoritvi. Zaradi PAB stene me zna v pridhodnosti večkrat zanesti v trgovino, sete (čeprav redko) pa za zdaj še vedno kupujem v "starih" trgovinah. Kot sem ob obisku na hitro pogledala meni zanimive stvari, so imeli manjši seti (kakšen teden po otvoritvi) normalno ceno, pri modularcih pa me je malo vrglo.

Sicer se mi pa vseeno zdi pohvalno, da imamo tudi pri nas Lego trgovino, pa čeprav ni TLGjeva. Kar se pa tiče njihove spletne strani, imajo pa precej "šlampasto" prevajanje cen iz kun, sploh ob akcijah, pa jih očitno kljub opozorilom to ne moti pretirano. Nekako se mi zdi, da bi se to moralo enostavno popraviti. Če bi to imeli urejeno, bi jim že pred časom dala nekaj :mrgreen: tako pa nič. Kot jim paše ... :)

LP, Bar.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Jun 2016, 12:00 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Včeraj sem jaz slučajno zašel v to institucijo. Prodajalci prijazni, sem oddal naročilo za našlata figurce, se vrnil čez eno uro in so me čakale na pultu pripravljene. Populacija za dioramo je kompletna, grem končat.
Trgovina polna vsega, na kar nekaj škatlah nalepke -15% in tudi -20%. Ljudi bolj malo, na blagajni cel čas obiska samo jaz za 6€ in še en za eno škatlo. Sem vprašal kako kaj prodaja in so rekli da vsake toliko časa kdo kaj kupi.
Če bi imeli gnečo ne bi imeli časa šlatat figurice.
PAB poln, večinoma osnovnih brikov, nezanimivo, kupil nič. Upam na več sreče prihodnjič.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Jun 2016, 22:09 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@Subix:
Travisi da niso nič?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 Jun 2016, 10:11 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

@Deus:

???podnapise prosim???
Travisi da niso nič?

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 86 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: