Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 11 Nov 2019, 21:53

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: OOB Legoland vesolje
OdgovorObjavljeno: 10 Dec 2013, 22:31 
Odsoten
Primo
Primo

Ob prebiranju foruma je tudi mene prijelo, da sem iz naftalina povlekel par svojih priljubljenih kompletov vesolja. Pri gledanju Lego setov zadnjih 10-15 let, moram reči, da sem kar malo razočaran. Seti so izgubili dušo in čar - vsaj zame, ki sem živel v času, ko smo kocke švercali in sem jih dobil samo ob posebnih priložnostih. Izjema so Technics seti. No dovolj govoričenja in preidimo na opis. Na sliki so sledeči seti: 928 (za mene najboljši set vesolja ever), 920, 6929, 6970... Moja želja je, da bi lego naredil nekakšno classic serijo in te legendarne sete ponudil še enkrat - mogoče best off. Upam, da so to želje še kakšnega Lego nostalgika.[img]kako%20dam%20sliko%20gor?![/img]KAKO DAM SLIKO GOR?

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: OOB Legoland vesolje
OdgovorObjavljeno: 10 Dec 2013, 23:52 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Lepo, da te je prijelo....
Lepo pa bi tudi bilo, da bi si prebral to, kar piše v teh temah tukaj: viewforum.php?f=63
Marsikaj bo lažje, predvsem bi se izognil [img]kako%20dam%20sliko%20gor?![/img]KAKO DAM SLIKO GOR?

In če boš že objavljal sete, ne objavljaj skupinskih slik setov, temveč se loti predstavitve vsakega seta posebej v svoji rubriki.
Dejansko vse piše v "Pravila, navodila in pomoč uporabnikom", le prebrati je treba. ;)
LPG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: