Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 17 Nov 2019, 19:42

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: podražitve v Legolandu
OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2013, 07:47 
Odsoten
Primo
Primo

tudi Legoland v Günzburgu je dvignil cene kock.... po novem stane 6 sestavljenih minifigov 10€, začeli so zaračunavati tudi dodatke k minifigom, za vsak dodatek (sablja , ščit, oz. karkoli drži v roki) še 0,30€.
Sledilo je še presenečenje v šotoru z rifuzo.... nič več nakupovanja na kilo... vzameš mini vrečko jo napolniš, stane pa 24,90€ ! Znižane cene brezveznih setov, dražje kot pri nas v nekaterih trgovinah s popustom. :o
Je bila pa vsaj Factory trgovina dobro založena, predvsem z Technic deli za avtomobile.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: podražitve v Legolandu
OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2013, 08:12 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Legoland pač ne spada pod TLG, zato si lahko privošči marsikaj. :(
Za sete me sploh ne čudi, da so cene tako nemogoče, tole z vrečkami v šotoru pa... Nisem sicer še bil v LLDE in zato ne morem objektivno komentirati tega, bi si pa skoraj upal trditi, da noter spraviš bistveno manj kot v en velik in en mali PAB lonček v LS, kar je cenovno približno enako.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2013, 08:49 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Problem je ker je izbira v šotoru katastrofalna. Dejansko niso imeli nič, kar bi prišlo prav (še moja sopotnica ni našla nič, pa je znana po tem da zna izbrskati kakšne zanimive stvari). Razen rifuze so imeli pa praktično samo še duplo, ki tudi ni bil poceni. Vse skupaj se je zelo poznalo na obisku, saj kupcev praktično ni bilo. Upam da jih tole spametuje, saj je 25eur za tisto vrečko precej.

Ostale trgovine so tako-tako. Kaj posebej višjih cen od rednih nisem opazil, kakšnih ekstra popustov pa tudi ne. Je pa bil Factory res odlično založen.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2013, 10:17 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Jaz sem bila v nemškem Legolandu lani in letos, približno eno leto narazen. Res je bilo takrat v šotoru veliko drobnih kock, ki so se zbirale v vrečkah. Prednost vrečk je bila, če so se našle drobne kocke (1x2 bricki, 2x2 tajli, strešniki, tajli in 1x2 ploščice v starih sivih), ki so dobro zapolnile volumen. Moj lanski nakup je bil zato tudi ugoden. Če se prav spomnem, je bila cen vrečke 20 ali 22 EUR. Letos so bile kocke v šotoru videti precej nove, veliko je bilo metel, koles in podobnega, tako da sem imela občutek, da so to nekakšni PaB ostanki.
V ostalih trgovinah nekih posebnih popustov ni bilo, je bila pa Factory trgovina kar fino založena. Se pa tam splača kupovati manjše kocke, ki so sicer npr. dražje na BL. Pa velja tudi, da se pri velikih količinah tudi bolj pozna razlika glede na ceno, ker se na BL vedno ne dobi veliko enakih kock v eni trgovini.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2013, 10:50 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

V šotoru je bila edina zanimiva stvar komplet štirih DUPLO kock za DUPLO železnico po 9 EUR in LEGO DUPLO tirnice. Vse ostalo me ni ganilo.

Se vse bolj pozna, da ti zabaviščni parki niso del TLGja in "navijajo cene" kolikor se jim zljubi. :(

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: