Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 15 Okt 2019, 16:11

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: LEGO film 2
OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2019, 20:43 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Temo bi odprl že kar zgodaj, verjamem da večina filma še ni videla. Vseeno se mi zdi, da je to film, o katerem bi lahko imeli zanimivo razpravico, pa sem si vzel iniciativo. Ne vem, ali bi se zaenkrat izogibali spoilerjem ali ne. Odvisno od odziva.

Meni osebno je pustil mešane občutke in bi z veseljem slišal kakšno drugo mnenje. Mogoče ga bom še enkrat gledal v bližnji ali dalnji prihodnosti.

Pa še to: ali kdo ve, kako je bilo s (pred)premiero? Sam sem se moral kar namatrati, da sem našel spored, v dvorani pa sva bila s punco sama (7. 2. 2019 ob 14:0 - to je tudi najzgodnejše predvajanje, kar sem jih našel).

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: LEGO film 2
OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 10:21 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Če sta bila sama v dvorani, verjamem da nisi veliko filma gledal :)

Jaz še 1. dela nisem gledal :(

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 11:06 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Sem se dogovarjal z distributerjem, da naredimo en tak fajn dogodek z LEGO igralnico, pa nagradnimi igrami, pa da dobimo mal kart za reklamo in je zaradi nesposobnosti ene dotične osebe pri njih zadeva padla v vodo. Sem namreč kenslal vse, ker tudi v torek (dva dni pred premiero) nisem imel odgovorov, odziva na mejl ni bilo in tudi na tel. ne.
Bom napisal po domače. Počasi imam poln kufer folka, ki se tako jebivetrsko obnaša. Mi smo pa kaj? Pohlevni hrčki, ki samo čakamo, da nas kdo poboža in že smo v sedmih nebesih. Ma f...

Tako so padle v vodo nagradne igre tukaj, na FB-ju, zastonj karte za ogled filma (itak je bil dogovor najprej za več, potem pa post festum, ko sem vse skup kenslal, so nas hotl odpikat z 10. kartami... Ja, ja. :D ), igralnica v Koloseju in Cineplexu, pomp okoli tega ali na premiero ali kak drug dan...
Tako filma ne grem gledat, saj ga bodo itak kmalu vrteli povsod oz. se ga bo dalo dobit na netu.

Popolnoma razumljivo je, da sta bila sama na predpremieri, če se tako obnašajo. Za kozlat.

BTW za KF si nekaj obljubljal, da boš naredil in prinesel?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 13:35 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Najbolj mi je zabavno, da vabijo na event z zastonj kartami za LEGOLAND za enega otroka do 11 leta starosti - bon je seveda v vsakem katalogu. LOL.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 15:39 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Nateg, nič drugega.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 17:09 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@Legofrik: Pripravlja se nekaj, od časa bo odvisno, kako velik projekt. Če nič drugega, imam sestavljeno neko 30x15 zadevico, pa prinesem to.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Feb 2019, 18:08 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Deus, OK. Tole poglej in izpolni, ko boš imel kaj več.
viewtopic.php?f=51&t=10616
Hvala.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Feb 2019, 12:06 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Jaz sem šla v soboto gledat s sinom, ker smo mu film obljubili že pred nekaj tedni (je gledal prvi film in LEGO Batmana, oba večkrat) in je tega komaj čakal. Šla sva v kolosej na popoldansko predstavo in me je presenetilo, ker je bilo malo ljudi - večina družin je šla gledat film o zmajih.

Meni je bil film všeč, ne presežek, ne pa tudi nek brezveznik. Bilo je nekaj dobrih for za odrasle, otroci v dvorani pa se niso kaj veliko smejali. Moj sin je bil med bolj glasnimi, saj ga je navdušila že prva špica z naslovom filma. :oops: :lol:

Presenetilo me je, da film ni sinhroniziran v slovenščino, ker bi tako gotovo privabil še koga mlajšega. Naju to ni motilo, tudi večino filma ni spraševal, o čem govorijo. Je pa med predstavo en par odšel ven, sicer nisem 100%, ali se je morda samo kam presedel.

Kar se pa dogodkov v zvezi s kockami tiče, je bilo vsaj v Koloseju v soboto popoldne neka bolj borna zadeva. Prisotno je bilo neko društvo z LEGO robotki. Jih ne bi opazila, če se ne bi skoraj spotaknila ob vozila, ki so jih mulčki vozili po tleh. Ni bilo kakšnih oznak ali zaščit in upam, da jih kdo dejansko avtkov ni pohodil. V dvorani sem videla enega od teh ''promotorjev'', ki je delil neke letake, a le na praznih sedežih. Se mi zdi, da ljudje, ki so se ustavili pri njih, niso potem zavili gledat LEGO film, ampak drugam. Se mi zdi, da so bili tile robotiki precej neizkušeni in so se tam pojavili brez zahtev..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Feb 2019, 12:23 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Ne razumem, zakaj ne sinhronizirajo Lego filmov. Batman je bil, pa Ninjgao tudi. Lego film pa niti 1ka in zdaj tudi ne 2jka. OK, sej meni ni problem, ampak mulcu cel film razlagat, kaj je kdo reklel, mi gre pa tudi na nekam... A majo kako klavzulo, da se jih ne sme sinhronizirat?

Takole malo off topic, ko si že omenila - kako ujeti svojega zmaja 3 je bil meni zelo všeč in težko verjamem, da bo LEGO movie 2 našim mulcem bolj všeč od prej omenjenega...sploh ker ni sinhroniziran. Nad zmaji sta pa itak prav prtegnjena.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Feb 2019, 12:43 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Mene je najprej malo minilo, da bi šli gledat LEGO movie 2 ravno zaradi nesinhronizacije. Je pa mali gledal jeseni sinhronizirane v danščino oz. original v angleščini in ga ni nekaj blazno motilo. Tako da ja, se jih lahko sinhronizira, ne vem pa, kakšna je glede tega politika pri nas.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Feb 2019, 12:48 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Distributer mora po zakonu sinhronizirat samo določen % filmov za otroke. In so se očitno odločili, da tole ne bo nek donosen film in niso šli v strošek.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Feb 2019, 17:25 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Ja, in zato ga mi ne bomo šli gledat.

So pa šli naši gledat tele zmaje in so bili kar navdušeni.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Feb 2019, 01:07 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Film je res dober (ravno danes sem ga gledal že drugič), ampak vse okrog njega je pa prav kriminal. Nobenega oglaševanja, promocije, sinhronizacije (to zadnje je meni sicer okej, ker so besedne igre v originalu res posrečene in posrečeno ponesrečene). Kot da studio ne bi vedel, da so z Ninjago filmom izgubili zaupanje fanov...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Feb 2019, 07:58 
Odsoten
Moderator

Če si ga ti šel dvakrat gledat in ti je všeč, potem je jasno, da ni za otroke.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: