Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 25 Jun 2019, 17:33

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: shop at home tudi za SLO
OdgovorObjavljeno: 09 Jul 2018, 11:13 
Odsoten
Moderator

No kot že večina veste, shop@home na voljo tudi za našo deželico. Ena od zank je, da je vse skupaj skoraj 10% dražje od nemškega stora.

Ni mi jasno..verjetno da odvrnejo kupce...koliko bizarno se to prebere.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: shop at home tudi za SLO
OdgovorObjavljeno: 09 Jul 2018, 11:15 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Nemčija ima dejansko najugodnejši S@H, glej npr. Italjijo ali Francijo, pa verjetno še katera druga država so tudi dražje od nemške spletne strani.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jul 2018, 11:20 
Odsoten
Moderator

Ja, sej za naš standard je to najbolj primerno. Tudi pri beli tehniki in zabavni elektroniki. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Jul 2018, 12:22 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Glede VIP programa pa ne vem. Jaz sem se prijavil včeraj in danes dobil potrditveni mail, da sem VIP. Ne vem pa kako je z dejanskim pridobivanjem točk, ker zaenkrat še ne bom naročal...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jul 2018, 15:17 
Odsoten
Primo
Primo

VIP točke se dobiva z vsakim nakupom in sicer.... 1 EUR = 1 VIP točka. Ko se zbere 100 točk, se ob naslednjem nakupu le-te lahko vnovči in sicer kot popust v višini 5 EUR (lahko tudi več 100 točk naenkrat).
Je pa potrebno pazit, ker te točke zapadejo 31.12. dve leti po opravljenem nakupu (se pravi za vsak nakup v letu 2018 točke zapadejo 31.12.2020).

Se pa te točke lahko zbira in koristi ne glede na to v kateri državi se kupuje. Vidim, da bi lahko svoje "nemške" točke vnovčil za nakup v Sloveniji.

So pa cene res nekoliko višje kot na nemški strain, ki je načeloma najcenejša izmed Evropskih. Hkrati so pa tudi cenejše kot npr. Lego Store v LJ (lahko trdim za nekaj izdelkov za katere vem ceno).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jul 2018, 15:42 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

@Tellurian: To že razumem kako v principu nabiraš točke. Trditve nekaterih članov na FB so bile, da jim ne prikazuje stanja njihovih točk, ki jih imajo že od prej. Torej mislil sem, da ne vem ali VIP program na slovneski S@H strani dejansko deluje.
LP

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jul 2018, 15:51 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Jaz vidim na S@H.si vse nakupe za precej časa nazaj. Zadnji kartični nakup je bil maja 2018, vidim pa za več kot 2 leti nazaj (ko so mi vmes ene točke tudi propadle). Lahko da je odvisno od samega programa, so že tujci pisali, da včasih traja nekaj časa, da se točke povežejo v seznam in da jih na VIP profilu vidijo kasneje. Najlažje je kontaktirati Customer Service, da se preveri.

Glede ostalega upam, da bodo kmalu na voljo tudi promocije, ki jih za zdaj na .si strani še ni. Mene mikajo tile raznorazni promocijski seti in podobno, tako da bo zanimivo spremljati razvoj stran. Bi si mislila, da bi za začetek ponudili kakšno promocijo, ko so končno prišli na druge trge. Sploh ker bi si lahko mislili, da morajo ponuditi kaj več od tega, kar je trenutno na razpolago.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jul 2018, 21:31 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Meni tudi na slovenski strani kaže vse pravilno za nazaj, tudi zadnji nakup, ki je bil pred štirimi dnevi (fizično v LS). Je pa res, da sem že 'star' VIPovec, tako da ni nujno, da je ta prikaz odvisen od lokalne strani, kjer se logiraš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 Avg 2018, 15:04 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Morda še tole: pri nas ni nobenega obvestila o "gift with purchase" setih, a če dodaš v košarico nakupe nad nekim zneskom, ti set vseeno doda. Trenutno je to set "40178 Iconic VIP Set", za nakupe nad 60 eur. Meni bo tole fajn če bo še kakšna zadeva kot je bil recimo tisti spaceman in mini vw bus.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: