Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 17 Jun 2019, 01:14

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: LEGO Store Munchen 29.5.2017
OdgovorObjavljeno: 06 Maj 2017, 08:48 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Pozdravljeni!

Kot sem že v naslovu napisal: 29.5.2017 grem med drugim tudi v LEGO Store v Munchnu. Če kdo želi kakšno reč (seveda, ki je ni pri nas) naj mi pošlje *mail* (ne ZS, ker ni jamstva, da ga bom prebral pravočasno). Mail je moj username na tem forumu @hotmail pika com.

Vsakemu uporabniku bom dodal še 10 EUR za potne stroške (na uporabnika in ne na izdelek). Predplačilo na TRR, seveda denar vrnem, če izdelka ni. Predvidoma se vrnem isti dan popoldne/zvečer. Dostava bi bila verjetno isti dan v Ljubljano (stvar dogovora preko maila).

Če bo veliko zanimanja si pridržujem pravico, da žal komu ne bom mogel ustreči, ker sem omejen s prostorom (dva potnika, Xsara Picasso ali C3 Picasso ali Clio - se še ne ve točno)

Mogoče nov vrtiljak (10257), ki naj bi takrat približno prišel ven (Available 1st June. Early access for VIPs in mid-May is likely but unconfirmed.)

(to smo že počeli pred mnogo mnogo leti)

lp.
Sašo

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 Maj 2017, 10:14 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Lepo od tebe, a časi so se medtem malo spremenili. Take usluge si sedaj delamo zastonj. :)

Poleg tega pa je LS tudi v Ljubljani, kjer imamo člani KK 10% popust, nekateri pa imajo še kupončke za 20% popust (še iz razstave na gospodarcu).

Za piko na i, če se malce počaka, pa lahko tudi jaz uredim določene sete s 15% popustom na nemško S@H ceno, za tiste pač, ki so mi blizu.

Tako, da ne boš razočaran, če se noben ne javi. :)
Drgač pa upam, da nafilaš avto! ;)
LPG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu