Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 17 Jul 2019, 18:31

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 29 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: 17. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 20 Okt 2016, 00:58 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Saj je dobro, da je v času KF-ja slabo vreme (dež/oblaki), ampak se mi zdi da nas je vse prav vreme poteptalo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Okt 2016, 12:35 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Jaz sem pozabil napisati, da je tendenca 9fingersovih MOCev zastrašujoča! Upam da bomo lahko kje videli kako čolniček reže vodo... Valter kapo dol!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2016, 18:23 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Vrhnika
Jaz sem se imel NORO dobro, res da me je malce prepihalo, pa da me je malce zeblo, pa da sem bil do srede bolj tih, kar je najbrž ljudem v moji okolici pasalo 3:), mislim pa da se nam vsem počasi pozna EMŠO :D ... komaj čakam december.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2016, 08:18 
Odsoten
Duplo
Duplo

Kraj: Dramlje
Bilo je super kot vedno. Itak je težko izpostaviti kakršno koli kreacijo, ker so bile vse vrhunske. Pohvale sem.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2016, 20:02 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Mi smo jo tokrat menda že tretjič ubrali na KF v kompletni družinski zasedbi. Dan je bil malce turoben, mi pa malce sitnobni. Kdo bolj, bi se dalo prerekati v nedogled, ampak to ne spremeni dejstva, da je bil KF fajn.
Naši otroci so se tokrat zelo težko odlepili od prodajnega pulta - ja, se vidi, da jim ne kupujemo več toliko kock kot včasih, saj že tiste, ki jih imamo, komaj sproti pospravljamo.

Ob vhodu sem bila že prepričana, da bom tokrat ostala brez piratovega objema, a se je kmalu pojavil izza vogala in po kratkem protestu mojega soproga namenil objem še njemu. Opaaa! :)

Razstavo sem si ogledala bolj površno, ker sem preveč klepetala z vsemi, ki jih poznam. Vsekakor ne morem mimo DUPLO kock. Super grajska scena!

Seveda je bilo naokrog še kup drugih mojstrovin. Baltazar je budil spomine na otroštvo, črnega telovadca sem si ogledala šele na videu na fb, nekatere izdelke (zgradbe, kmetijo) smo si uspeli ogledati ob predstavitvi avtorjev, pri teflonu pa smo občudovali tisto nagajivo škatlo. Brez zamere, ker nisem posebej omenila še vsega drugega - spet ste se vsi zelo potrudili.

Starejša hčera je bila še posebej navdušena, ko je na ustvarjalni delavnici dobila nagrado.

Doma pa je navdušenje (ne moje) nad kockami spet naraslo že pred KF, zato se v dnevni sobi še bolj intenzivno spotikamo čez to zoprno plastiko. Se zna zgoditi, da bo tako stanje trajalo vse do spomladanskega KF, ko se stanje lahko še dodatno poslabša. Ojej! ;)

Zadnjič spremenil mary poppins, dne 03 Nov 2016, 22:25, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2016, 21:12 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
@Mary: Pozabila si na prihajajočo razstavo na gospodarskem razstavišču, to se bo šele mulcem zmešalo ;-)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Nov 2016, 01:09 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

@MajklSpajkl: Te razstave jim namenoma sploh nisem omenila. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Dec 2016, 18:58 
Odsoten
Technic
Technic

Danes sem bil na polfinalu slovenske First Lego League. Poleg dobre tekme me je presenetilo tudi par znanih obrazov. Tako sem spoznal ekipo, ki prvič tekmuje v FLL in v pogovoru so rekli, da so Lego robote prvič videli pri nas na KockeFestu pred dvema letoma. Ker je mulce to zanimalo, so ustanovili ekipo in sedaj nabirajo izkušnje.

Videl sem tudi par mulcev, ki so na KFjih in tudi PK, sedaj pa so že dosti veliki, da sodelujejo v različnih ekipah. Tako da je tudi takole posredno zadoščenje, da otroci (in tudi starši) s KFjev odnesejo kar nekaj pozitivnih spoznanj in vtisov. Kul! Hvala vsem!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Dec 2016, 10:24 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
teflon, verjemi, da kljub temu, da se mogoče ne vidi z lune in da nismo poleg vsake pasje procesije, kot tudi, da komentirajo naše delo ljudje, ki pač radi šimfajo, ker se njihov scrklan mulc ni imel ultra superdrupertruper na našem dogodku, da vseeno pripomoremo k širjenju LEGO aertiklov in z njimi povezanih dejavnoisti po Sloveniji.
Za to gre zahvala tudi tebi, kot seveda tudi vsem ostalim sodelujočim. Seveda pa se informacija širi tudi od ust do ust obiskovalcev. Tako da dokler bo šlo tako naprej, bomo z delom nadaljevali in če taki prispevki, kot je tvoj niso dovolj veliko merijo, da se še kdo pridruži naši ekipi, potem pa res ne vem, kaj bi ga prepričalo. :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 29 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: