Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 22 Maj 2019, 01:06

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: 16. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2016, 00:22 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Mi smo jo tokrat mahnili na KF v popolnem družinskem kompletu. Mož je odlično prenašal pogled na ogromne količine kockaste plastike, tako da ga zagotovo peljemo tudi na naslednji KF. :)
Otroci so KF nestrpno pričakovali, jaz pa sem soproga psihično pripravila na to, da me prodajalec srečk vedno objame. Potem pa, šmentana smola, nam namesto slavnega pirata srečke ponudi coach. :P

Za stojnico sem takoj opazila nasmejanega legofrika. To je bil znak, da stvari nedvomno odlično tečejo.
Po ogledu kreacij so se otroci napotili med prodajne artikle in tako smo domov poleg uporabnih drobnarij privlekli tudi dva (zame seveda neuporabna) bionicle grdavša.

Seveda so bile glavna zanimivost razstavljene stvaritve.
Črni prti, napisi ob kreacijah, več manjših kreacij ... odlična sprememba.
V oči mi je najprej padle lepo zložene knjige. Domišljijski svet sem videla že na fb, a nisem pričakovala takšnega zanimivega dodatka.
Od vesoljskih ladij je bila odlično presenečenje DUPLO izvedba.
V zgornjem štuku je našega fantina začaral GBC. Košarka in voziček sta bila še posebej zanimiva.
Pa pirhi! OBJECTOR-ja sta imela zanimivo roko - idealna za na nočno omarico, da zjutraj postreže s poljubno pijačo.
V osrednjem delu je bilo kup lepih kreacij - vse so bile paša za oči. Subixova zgradba pa - jasno - veličastna.
Vsega nisem omenila posamezno, mesta si celo nisem ogledala podrobno (bom na slikah)...
Pohvale vsem za trud s KF! Lepo vas je bilo spet videti.
No, jaz pa sem ob odhodu domov na vratih naletela na ... verjetno si mislite koga. In tako je bil ta KF točno tak, kot se spodobi. :)

Zadnjič spremenil mary poppins, dne 17 Mar 2016, 18:04, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2016, 10:19 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
mary poppins, tvoj mož je prava faca. Nasmejan, dobrovoljen in duhovit! Ta prau dec za na KF!
Prosim, lepo mi ga pozdravi.

BTW. Slike in poročilo je tukaj: http://www.kocke.si/kockefest/kf16.php

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2016, 20:23 
Odsoten
Duplo
Duplo

Kraj: Dramlje
Mi smo za razliko od prejšnih obiskov letos obiskali KF v nedeljo, tako da sem se že doma psihično pripravil da nakup technic delčkov odpade. Smo pa zato bolj podrobno ogledovali vse stvaritve, ki so bile res vrhunske od prve do zadnje. Seveda sem se jaz še najdlje zadržal na zgornji etaži.
GBC, res neverjetno da lahko nekaj takega vidiš v živo. :car: Res da je malce zafrkaval, ampak zaradi tega še bolj zanimiv, ker če bi pa taka stvaritev delala gladko, pol bi bla pa že kičasta. Največ pa sem se zadržal pri moji šibki točki - vozilih. Hvala Skandinavcu za podrobno predstaviten in klepet.
Pohvale vsem za vrhunsko izpeljan KF.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2016, 20:44 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Še kratek video mestne diorame:

Zadnjič spremenil Cwetqo, dne 18 Mar 2016, 10:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2016, 10:28 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Še par video posnetkov:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: