Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 21 Sep 2019, 13:49

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 15. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 21:31 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Vsem obiskovalcem bi se zahvalil za super obisk, za njihove pohvale in vzpodbudne besede.

Na krartko; tokrat so KockeFest obiskali tudi predstavniki Srbskega in Italijanskega LUGa.
"Novost", tekmovanje v delanju kreacij iz 2x4 kock je bilo (vsaj po besedah udeležencev) uspešno.
Prav tako so obiskovalci odobravali novo lokacijo tekmovanja s terenci, saj je nudila več prostora tako tekmovalcem, kot tudi navijačem.

Skratka, KockeFest je bil spet odličen, druženje super, kreacije "u iber dobre". :D
Se vidimo ponovno drugo leto v mesecu marcu!

Slike in poročilo: http://www.kocke.si/kockefest/kf15.php
LPG

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: 15. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 21:44 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Še en odličen KF je za nami. Meni je sicer čisto prehitro minilo, niti nisem uspel bolje pregledati vseh kreacij. Zahvaljujem se tudi vsem pohvalam obiskovalcem in moram priznati, da toliko ''osuplih'' pogledov otrok nisem videl že kar nekaj časa. Po velikih očeh se je videlo, da naš trud ni zaman :)
Bi pa omenil samo še to, da mineva danes natanko sedem let od 1.KockeFesta, ki je bil v OŠ Vižmarje-Brod. Keri zelenci smo bli takrat :D

Keep it simple ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 21:45 
Odsoten
Moderator

Me veseli, da je dobro uspel. Tokrat nisem uspel priti na ogled. Mi je ze cel vikend zal.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 21:53 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Rok, hehe.... ampak je bil tudi fajn. Skoraj tako, kot tale 15.!

Diablo, smo te pogrešali!
Ampak, da ti prišepnem, (ostali, ne tega brat), 14 in 15.11. bomo (če bo vse po sreči) v MB - več o tem v novembru. Takrat pa upam, da boš imel čas. ;)
LPG

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 22:05 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Spet je bilo super, po vtisih obiskovalcev in sodelujočih sodeč pa smo z novostmi zadeli v polno.
Gremo naprej proti 16. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 22:39 
Odsoten
Moderator

Koledar posodobljen. ;) Čakam še slikce.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 23:06 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Želim si, da bi lahko ostal dalj časa kot sem sicer, pa ni šlo, ker so bole moje opcije za prevoz precej tesne... Je pa bilo vse res dobro. Na 16. KF-ju pa seveda spet sodelujem!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 23:18 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

BTW, kar ene par jih je tvojo zadevo prepoznalo in pohvalilo. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2015, 23:26 
Odsoten
System
System

Kraj: Kočevje
Še en super KF. Nažalost sem imel na voljo le dobro urico za pregled vsega :( višja sila :(

Mesto je bilo super, veliko življenja, veliko stavb še ne videnih na forumu. vsaj zdi se mi.

ZFA-jeva postaja, gasilci in hiši so v živo še bolj impresivne. Tunel, skladišče železnice in gorska vasica fenomenalno.

Kratek klepet z bpavsic-em in Skandinavc FH-em, več kot super. Žerjav -da te sezuje. Dečkota sta živa norca! GBC-ja tud nista bla od muh.

Male dioramice, špica!

izsek iz vojne zvezd(predvidevam) enkratno, lučke dajeo še poseben čar tej tematiki. Del mesta z portalom- tunelom, juriski park... skratka vse samo v superlativih

subikx-ova? vesoljska ladja oz. postaja je res ena gigantna reč. na sliki sploh ne zgleda da je tako ogromna zadeva.

veliko zanimivih detajlov. Vem da sem jih veliko izpustil :( in mi je res žal da si nisem mogel vsega bolj podrobno ogledat :(

Čestitke in pohvale še enkrat vsem organizatorjem in lastnikom kreacij!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 08:36 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Hvala obiskovalcem, ki nam dajejo brce v rit (na srečo večinoma s pohvalami) za nadaljne delo. Se bomo še bolj potrudili na 16. KF-ju.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 10:46 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Lucija
Tudi meni je žal, da se nisem mogel udeležit KF-ja kot pomoč pri postavitvi in oba dneva kot nadzor (višja sila). Me prav firbec matra, kaj ste vse ustvarili. Sigurno so spet kakšne stvaritve, da "trgajo gate"

Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 11:01 
Odsoten
Technic
Technic

Torej je bila spet gužva. Še dobro, da sem si kot "priviligiranec" ogledal zadeve že v petek. Štiri zadeve pa so se mi vtisnile v spomin: ta-velka vesoljska ladja, ta velik žerjav (moder; škoda, da je bil v času obiska na remontu), GBC s ta-velkim rotirajočim bobnom in pa seveda tunel na maketi mesta.
Še vedno pa mi ni jasno, kako ste vse to v eni uri pospravili. Sem pa včeraj preletel slike iz prvih KF-jev. Napredek v izgledu makete mesta je gromozanski!
Nov prostor za vožnjo TT-ja je bil vsekakor pravilna izbira, saj se je sedaj vsaj dalo kaj videti. Naše-dva se nista opogumila za prijavo, sta pa vse nadoknadila doma, kjer sta bila z medsebojnim tekmovanjem zaposlena cel preostanek vikenda.

Zadnjič spremenil abnormal, dne 19 Okt 2015, 13:39, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 11:05 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

No, našemu mulcu je bil pa od vsega najbolj všeč tvoj "oranžno zeleni" vlak. :)

Doma ima sicer Maerska, ki je po obliki podoben, a to ni to. Otroke pač privlačijo žive barve.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 19:40 
Odsoten
Duplo
Duplo

Kraj: Dramlje
Čestitke tudi z moje strani za tako odličen KF. Kreacije so iz enega do drugega KF bolj dovršene in večje. Če bo šlo tako naprej, bo potrebno razmisliti tudi o večjem prostoru.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 20:25 
Odsoten
Primo
Primo

Kraj: Kranj
Vsak Kocke fest je zakon ampak tale je bil pa najboljši.Ob obisku s štiriletnico in enoletnikom sploh ni bilo časa vse pregledat.Sta me dobro namučila :D .Super vzdušje,krasen srečelov,enkratne Lego kreacije,hvala Legofrik še enkrat.Smo rešili problem z otroci.Zamenjali igrače zdej je pa vredu :excited:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Okt 2015, 22:08 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Tudi meni je bilo super. Zahvala obiskovalcem za prijetne klepete, kup vprašanj in veliko dobre volje. Po današnjem ekstremno dolgem službenem ponedeljku se mi kar kolca po vikendu s kockami.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Okt 2015, 19:51 
Odsoten
System
System

Sem bil prvič na kocke festu. Ja ja obžalujem. Niti predstavljal si nisem, da to tako bombastično vse skupaj izgleda. Vrhunske kreacije ki so mi dobesedno jemale sapo. Kapo dol vsem MOC mojstrom. Vse pohvale tudi organizaciji tega le dogodka, ki je definitivno na zelo visokem nivoju. Skratka čestitke vsem skupaj in predvsem hvala za še večjo veselje in inspiracijo do te čudežne plastike.
Vsem skupaj en lep pozdrav, Valter

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Okt 2015, 20:18 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
@9fingers: Toliko, da veš - tudi tvoj dirkalnik je požel mnogo občudovanja :plosk:

Tudi jaz sem se imel fino, niti ne vem kdaj je vse skupaj minilo - čas na KFjih očitno leti v drugačnih dimenzijah :-) Veseli me, da so bili obiskovalci zadovoljni z novo lokacijo KT proge - dobro smo se odločili. Kdor pa nad vsem ostalim ni bil vsaj navdušen mu ni pomoči. Zame eno najlepših mest do sedaj, se kosa s 14ko. Ostale diorame so prav tako dodale svojo začimbo. Technic in GBC cona pa sta po mojem mnenju bili najboljši do sedaj. Skandinavčevi žerjavi so bili "za dol past". Sam tokrat žal nisem prispeval nobenega svojega MOCa, razen enega neuspešnega GBC modula, a sta Teflon in bpavsic več kot odlično pokrila področje. Hvala vsem za super družbo, dober čvek in super kreacije. Se že veselim naslednjega!!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Okt 2015, 20:47 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: MB / MS
KF 15. je bil tudi zame kar precej drugačen kot prejšnji. Minil je v trenutku, sploh ne vem kdaj. Prej sem še imel čas malo poklepetat z obiskovalci (ko sem bil pri cityju in dioramah spodaj), tu na technicu in pa letanje dol do terencev in gor do delavnic za slikanje... uff... prehitro minilo.

@MajklSpajkl
Tudi tvoj GBC je bil otrokom precej zanimiv. Sicer sem ga večinoma prikazoval na "ročni pogon". Še dobro, da si imel "zastavico" na vrhu.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Okt 2015, 22:17 
Odsoten
Duplo
Duplo

Kraj: Vrhnika
Odlično mi je bilo!

Všeč mi je da se lepo razvija WW2 sekcija (dobro, nekatere so se ponovile, pa nič zato, in tudi vem zakaj Lego ne dela vojaških setov, ampak vseeno, to je del zgodovine...)

Všeč mi je bilo mesto, tokrat malo drugače obrnjeno, ogromen žerjav na Techniku in pa vesoljska ladja z mnogimi detajli.

Ker sem bil tokrat sam in nisem imel nadzora pa polne žepe denarja sem napadel še refuzo in se namenil domov...

Se veselim 16. Kockefesta!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: