Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 24 Maj 2019, 00:48

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: 14. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2015, 15:44 
Odsoten
System
System

Kraj: Ljubljana
Prvič odkar pomagam na Kocke festih, sem pomagal pri prodaji. Lahko rečem samo WOW!

Čeprav sem večino časa gledal v posode s kockami pred mano, je moj vtis tak, da je bilo obiskovalcev več kot doslej, ali pa so bila vsaj zatišja krajša. To, da se prostor za prodajnim pultom sčasoma zoža, je bila zame tudi nova in nepričakovana izkušnja.

Ponovno sem videl številne znane obraze in tudi mnogo novih. Nihče ni izgledal slabe volje, kar me zelo veseli. Pozdravil sem lahko celo nekaj sošolcev in znancev iz poklicnega življenja, ki jih sicer ne srečujem.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2015, 19:39 
Odsoten
Technic
Technic

Kraj: Celje
Malce pozno, a vseeno. Lepo je bilo zopet sodelovati na KF-ju. Utrujajoče kot vedno, a ljudi je bilo presenetljivo veliko, nad kreacijami ne bom zgubljal besed, ker to, v kakšne detajle greste je itak NORO! Človek itak tam ne vidi niti polovice. Šele sedaj po slikah opažam ogromno novih stvari in detajlov, ki jih tam nisem opazil. Pavsicevi bloki so bili odlično narejeni in so super dopolnili mesto. Kapo dol tudi za ogromno vesoljsko ladjo in delujoče rotirajoče kolo :shock: . Tudi Rubikova kocka je bila izjemno zanimiva, da o koliščarjih in Gregatovi diorami niti ne govorim. Seveda tudi tukaj neomenjene diorame so bile odlične. Edino malce škoda za tisto mesto v kotu, ker je ogromno detajlov, a na premajhnem prostoru in malce preveč v kotu, tako da se ni dovolj dobro videlo, koliko vsega je gor.

Obvladate zadevo iz vseh vidikov (razstava, razpored, gradnje, organizacija, hitrost postavitve in pospravljanja... ). Samo kapo dol vsem. Super je bilo in upam, da bom kmalu spet sodeloval.

LP

P.S. zahvalil bi se tudi za prenočitev in vse pogostitve, kar tudi vzame še dodaten čas, trud in denar, da je za razstavljalce poskrbljeno! Hvala Grega!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 Apr 2015, 09:00 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Živjo!

Spet se oglašam malce pozno, ampak mislim, da vseeno ne-prepozno. Na KF že kar nekaj let pridem z velikimi pričakovanji, kaj vse bom lahko videla, pa pravzaprav še nikoli nisem odšla domov razočarana. : Obisk seveda začnem s pripravljenim drobižem za srečke, potem pa sledi ogled stvaritev in kramljanje s starimi znanci.

Kaj me je tokrat najbolj navdušilo, težko rečem. Načeloma je prva stvar, ki si jo ogledam, mesto, v katerem je tokrat kraljevala bpavšičeva stvaritev, pa tudi subixova palača z botaničnim vrtom. Na splošno se mi zdi, da je bila postavitev mesta dobra - pregledna, da se je lahko v miru ogledalo detajle na vseh hišicah, pa tudi akcije v mestu ni manjkalo (na primer dogajanje na zadnji strani hišic, zraven železniške proge).

Vsekakor sem se veselila tudi ogleda Renejeve diorame, ki se mi zdi simpatična popestritev (vsekakor pohvalno že zato, ker je nekaj novega, poleg tega pa je bilo tudi zelo luštno narejeno - moram kmalu najti čas, da pokomentiram predstavljeno tudi na forumu). Žal mi je predvsem, da si Subixovih koliščarjev nisem uspela dovolj natačno pogledati, tako da si bom napasla radovednost na fotkah.

Na splošno mislim, da je bilo vse skupaj lepo zastavljeno in da ste poskrbeli za vse okuse in starosti, gužve (obiskovalcev) pa po slikah sodeč tudi ni manjkalo. Kar tako naprej, pa se vidimo spet jeseni!

Lp, Bar.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: