Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 21 Avg 2019, 07:49

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 20. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 23 Mar 2018, 12:42 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
10. obletnico Kocke kluba in 20. KockeFest smo speljali, kot se šika. Lahko bi rekel, da smo tokrat z mestom dosegli vrh in da višje skoraj več ne gre. Prav tako so bile pompozne tudi ostale kreacije. Gostje iz Hrvaške, Avstrije in Nemčije so bili navdušeni in obljubili so, da se drugo leto ponovno vidimo.
Obisk je bil tokrat fenomenalen. Upam le, da ste vsi lahko dihali in da ni bilo preveč pohojenih nog. :)
Priznam, tokratni KF mi je bil najboljši do sedaj.
Vsem se zahvaljujem za udeležbo in obisk! Jeseni se vidimo spet...

Poročilo in galerija slik: http://www.kocke.si/kockefest/kf20.php

Kratek film posnetka z dronom, za katerega se zahvaljujemo Jediboy-u: https://www.youtube.com/watch?v=v6C2Y4NV1o4

LPG

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: 20. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2018, 10:30 
Odsoten
Technic
Technic

Kraj: Celje
KAPO DOL! Kar ste pa tokrat spravili skupaj, pa same pohvale in hvalnice in... WOW Me je skoraj na rit vrgl, ko sem zagledal mesto. Tudi Technic kotiček z vsemi tovornjaki in pripadajočo opremo je bil odličen. Seveda tudi "obstranske" mize so ponujale ogromno za sline cedit. Tokrat ste se pa res presegli. Čestitke vsem sodelujočim!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2018, 20:10 
Odsoten
Moderator

Spet ste dali vse od sebe. Vse je bilo paša za oči. In spet kup detajlov na vsaki kreaciji, bi potreboval ure časa, da bi lahko vse v miru pregledal. Guzva ni dala. Prostor v šoli je postal občutno premajhen glede na zanimanje.

Čestitke za spet uspešno razstavo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2018, 11:40 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Tokrat smo prišli že v soboto. Otroci so rekli, da bi se radi udeležili tekmovanj, zato smo spustili vse iz rok in oddrveli od doma, da jih ne bi zamudili.
Piratov glas se je slišal še preden smo ga dobro zagledali in ko sem že mislila, da je iz forme, sva oba z možem dobila objem. Vsak posebej, seveda. Mož se tokrat ni ravno pritoževal. Očitno je dojel, da ga pri vratih ne bo pričakala piratka in se mora sprijazniti s takšno dobrodošlico. :D
Mesto je tokrat segalo v "vau" višave, v pritličju me je navdušil park, v kleti pa ljubljanska podzemna. Za ogled podrobnosti pri vseh kreacijah je zmanjkalo časa, kakšno kreacijo sem celo izpustila, ker sem predvsem klepetala.
Otroci pa so uživali na tekmovanjih in tudi zato, ker niso pričakovali, da bodo smeli kaj kupiti, potem pa so lahko domov odnesli nekaj novih figuric. Top zadetek na srečelovu, ki je navdušil našega fantina, pa je Star Wars "zavesa", ki zdaj krasi balkonska vrata.
Lepe kreacije (se opravičujem, ker sem prej omenila samo mesto), prijetno vzdušje in ... gneča ob uri, ko smo mislili, da bo bolj prazno.
Ker sva z možem vsako leto starejša, so naju od vsega klepeta začele boleti noge, zato smo odrinili domov pred večerom. Doma pa sem v mislih obujala spomine na tiste luštne čase, ko otroci še niso imeli šolskih obveznosti in smo veliko časa prebili med kockami.
Hvala za lepo pripravljen KF!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Apr 2018, 17:39 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Mežica
Z malo zamude vendar bolje pozno kot nikoli, čestitke še iz moje strani za odlično izveden KF. Sicer sam zaradi službenih obveznosti nisem mogel priti, kar mi je bilo zelo težko ker kar sem videl po fotografijah je bilo res izjemno. Pohvala vse graditeljem, predvsem mesto je bilo fenomenalno. Res nori detalji ter ogromne kreacije, vsa čast! :superca:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 Apr 2018, 21:09 
Odsoten
System
System

Kraj: Kočevje
Zelo zelo zelo pozno še moja pohvala. Čas ni ravno moj najboljši prijatelj.

Super izpeljano, vrhunske kreacije. Mesto,, železnica, podzemna , itd. ni da ni Ob vseh nadpovprečno fenomenalnih MOCih človeka mine da bi sploh še kupil kak OOB.

Obisk KF-ja bil ponovno (žal) expresen. Hvala gospodu z očali pri diorami mesta, za par podatkov o kreacijah in krajši klepet.

Še enkrat, Hvala da ste to kar ste. Si nekako štejem v čast da sem lahko "član" Kocke kluba.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: