Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 21 Sep 2019, 12:56

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 18. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 19:18 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Seveda slik še ni (bojo tokom tedna), so pa vtisi. :)
No, tudi slike so: http://www.kocke.si/kockefest/kf18.php

Tokrat sem bil leteč. Malo sem posedel tukaj, malo počvekal tam in je bilo prav fino, ker se nisem skrival za pultom pri srečelovu/prodaji. Lahko rečem, da so fantje brez mene nalogo opravili odlično!
Končno sem imel čas kramljati ne samo z vami, razstavljalci, ampak tudi z občinstvom. Moram priznat, da je čas kar zletel in oba dni je bilo kar prehitro konec.

Vsem se prav lepo zahvaljujem za udeležbo, tako ekipi, ki je naredila in speljala spet en dober KF, kot obiskovalcem, ki vsakič znova potrjujejo, da ne delamo zaman.
Hvala! :D
LPG

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: 18. KF - Slike in vtisi
OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 20:26 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Tudi men je bilo super, minilo je pa spet čisto prehitro. Hvala vsem za prijetno družbo.

Keep it simple ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 20:36 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Tudi z moje strani hvala vsem sodelujočim za druženje in obiskovalcem za spodbudne besede.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 22:03 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Ta KF mi je najhitreje minil od vseh do sedaj. In to vsi deli, udi postavljanje in podiranje.
Hvala vsem za vse.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 22:29 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Res je bilo super oči pa so kot vedno uprte v prihodnost. Gremo naprej!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 22:53 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Tudi meni je bil ta KF nekaj posebnega. Kljub nekaj vec utrujenosti je minil hitro, vtisi pa so bili pozitivni. Tudi z moje strani hvala obiskovalcem, predvsem pa ekipi za trud in pomoc.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2017, 23:20 
Odsoten
System
System

Kraj: Kočevje
Tudi tokratni KF sem bolj preletel. na srečo sem imel časa več ko 20 min :) "šef" bil priden dokler se ni vmešal "direktor".

Kreacije vrhunske, mesto všečno. zabaviščni park, mala servisna delavnica, kisosk, fastfood. Razni detajli navdušujoči. najverjetneje sem jih 3/4 spregledal :(

TV z BTTF sceno - ODKLOP, nenormalno, no coment! Od daleč misliš da je pač klasičen "tapravi" TV.

Tehnik sekcija- A so to sploh še kocke? :) najbolj ostala v spominu kitara in kitarist ki je "žagal" nanjo :)

Skratka, z eno besedo ultrasupedruperrmegafantastično!

To je že tolk dobr da bo kmalu kičasto :P

Čist divji ste!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2017, 09:21 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms
Uporabniški avatar

Kraj: Ajdovščina
Super je bilo! Kljub temu, da se mi od žogic že malo meša, kriki navdušenja in spuščene čeljusti obiskovalcev odtehtajo :-) Hvala vsem za dobro družbo! Od kreacij pa je potrebno izpostaviti tisto "staro TV kišto". V opravičilo "starosti" je "trinitron" ekran in odličen film ;-) Bravo Primož! Seveda pa tudi ostali repertoar ni dosti manj navdušil.
LP, miha

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2017, 14:20 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Meni je bilo tudi kul. Nekaj slik je tukaj:

https://flic.kr/s/aHskTsKsBc

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2017, 15:30 
Odsoten
System
System

Res je bilo super, in tudi meni je minilo vse skupaj čisto prehitro.
Zares sem užival ob vaših kreacijah ter druženju z vami!
@ Miha in hanzy: hvala! :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2017, 21:24 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Mi smo letos uleteli na KF za krajši čas, ker smo imeli oba dneva kup načrtov za potepanja. Ampak otroci mi ne bi odpustili, če jih ne bi peljala na razstavo, zato smo obisk všteli v naš izlet, čprav je bilo potrebno zaviti v povsem drugo smer.
Težave s tem, kaj si bodo otroci kupili, smo rešili z žepnino za KF. S tistim, kar so dobili, so potem izbirali sami. Menda je bilo to strašno super. :)

Ker se je doma mož šalil, da na KF ne gre, če ga ne bo objel slavni pirat, bi jaz za kazen skoraj ostala brez tradicionalne dobrodošlice. Če že Medex ni imel miru pri malici, jo je werther odnesel bolje. :)

Srečke še vedno po enakih cenah. Domov smo odnesli poleg vrečkic kock tudi paketek z LEGO torbicami prve pomoči (morda od frendic - nisem več na tekočem z vsebino setov). Poleg njih je bil en krasen dobitek tudi tisti okenski "transparent", ki je strašno predolg za naša balkonska vrata, ampak fantin je grozno navdušen nad njim in niti slišati noče, da bi ga skrajšala, da bi ga lahko obesili. Tako ga ima zdaj zvitega med svojimi zakladi.

Lepo bi bilo, če bi omenila še kaj, kar smo videli, a ne? Jaz sem prišla zaradi TV-ja. :) Otroke pa so najbolj navdušile še druge stvari: vlak, ki se je vozil pod hrib, kroglice in tista migajoča stvaritev, ki je z vsakega konca izgledala malo drugače.
Pa da ne pozabim na Kongresni trg, pa motor na 'pumpa' pogon (teflon je predlagal, da ga vgradimo v avto, otroci pa pumpajo :)) in seveda vse, česar nisem posebej omenila.
Seveda bo potrebno zdaj doma izdelati tudi EV3 kitaro, ki se je, ne vem zakaj, še nismo lotili.

Vseh kreacij si tudi tokrat nisem dobro ogledala, ker sem preveč klepetala.
Luštno je bilo, čeprav smo zamudili vsa tekmovanja, za katera so otroci tudi govorili, da bi se jih udeležili. Pa kdaj drugič.

Spet ste se zelo potrudili. Pohvala vsem!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2017, 12:09 
Odsoten
Technic
Technic

Jaz sem se tokrat naslonil na mlade sile. Z nami na Mindstormsih je bil Boštjan, ki je že sodeloval na PK. Mislim, da kar ima ideje, tudi dobro komunikacijo s publiko, čeprav je preveč šimfal starejše gospode, da so naredili kreacije po navodilih (ni res, sem dodal par beamov za ojačitev:-)).

Upal sem, da bo več navdušenja nad pumpo, saj je domači testni uporabnik uprizoril pravi dvotedenski Pumpatlon, a očitno novodobna mladina hoče vse na pladnju. Tako motorja nisem prodal. Prijetno presenečenje pa je kitara, ki je požela precej zanimanja, čeravno je precej preprosta, ali morda prav zato.

Občudovanje gre še Mr. GBCju - Mihi ali po naše MadžikalSpadžikal. Meni se je zdelo, da kuglice lepo tečejo. Hvala tudi Maxu za podporo.

Všeč mi je vlak, ki gre v globino in nato pride ven. Nekaj podobnega sem že naredil v zavetju mojega doma, a tole je na precej višjem, industrijskem nivoju. Tudi mesto se lepo spreminja in všeč mi je, ker je vsakič precej drugače.

Zvezdi razstave (za moj okus seveda):
Model Parka Zvezda, vključno z Z in J vencem stavb (uršulinke, univerza). Če bi lahko povezali z nebotičnikom, dodali Kazino in Pošto pa Namo, bi bilo noro. A je verjetno prevelik zalogaj.
Televizija. Pazljivo izdelana in prepoznavna tako zunanjost kot notranjost, najbolj zanimivo pa je, da je notranjost delovala globje kot je bila globoka sama televizija. Skratka super efekt.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2017, 20:43 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Vrhnika
Evo glas se počasi vrača v prvotno barvo ;) potrebna je bila velika količina medu vendar mi je uspelo.

Kreacije so bile vse po vrsti fenomenalne!! Mislim NORO! Kapo dol in pohvala vsem sestavljalcem ter zahvala za vaš trud!

Pa še poročilo iz "vrat" ;) : veliko novih obiskovalcev, ogromno rednih (hvala hvala hvala), mislim da ta KF nisem opazil niti enega razočaranega obraza ob odhodu, razen seveda enega malčka, ki je bil v soboto od poldneva pa do konca aktiven vse povsod in je bil ob odhodu malce jezen name, ko mu je mamica povedala da smo "zmatrani" in morata zato domov :) :D

Vglavnem super vas je bilo vidit, odlično sem se imel, komaj čakam na jesen! ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2017, 21:01 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Še kratko poročilo in galerija s slikami: http://www.kocke.si/kockefest/kf18.php
LPG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: