Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 15 Nov 2019, 13:07

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: MOC Iskanje velikonočnih jajc
OdgovorObjavljeno: 10 Apr 2012, 20:49 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Moj prvi DUPLO MOC :lol: . Nastal je po tematiki pravkar končanih praznikov in je pravzaprav nekakšna duplo vinjeta, saj meri 8*8 čepkov(ampak ga nisem objavila pod vinjete, da ne bi moderatorjev v dilemo spravljala :P ) In zakaj sem se sploh lotila gradnje s duplo kockami? Po pravici povedano se ne bi, če ne bi bila prisiljena v to (tamala se zadnje čase ogromno igra s system kockami in ne pusti podret niti enega MOCa :cry: ). Ampak sem ugotovila da je kar zabavno :D . Nekatere podrobnosti so iz system kock, ampak upam da je stvar še vedno dovolj duplo da spada sem.

Slika
Nekje pod gozdno jaso ima velikonočni zajec svojo delavnico...Zaradi praznikov pospešeno barva jajca vseh velikosti, zato ima na mizici pripravljene veliko barve(vijoličaste ima dvojno dozo, ker je letos zelo popularna :)) in orjaški čopič :shock:

Slika
Če se sprašujete kako pobarva največja jajca, naj vas ne skrbi: zajec ima vedno pripravljeno tudi lestev :lol:

Slika
Ko jajca lepo okrasi, jih dostavi na jaso, kjer jih otroci že navdušeno pričakujejo....

Jajca so nekoliko kvadratasta, a se nisem mogla spomniti drugega načina za izdelavo, za povezavo dveh tehle:
Slika pa nimam tehnic batov...Kakšna ideja za tehniko za duplo ali system velikonočna jajca? :P

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Apr 2012, 22:45 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Vzameš tega (30151):
Slika
in daš pod njega tega (2654):
Slika
in je zelo podobno jajcu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 11 Apr 2012, 13:39 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

:idea: Super! Hvala za idejo, bom nabavila nekaj 30151 kock do naslednje velike noči :lol:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: