Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 24 Okt 2019, 06:52

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: MOC Vila z bazenom
OdgovorObjavljeno: 20 Mar 2019, 15:36 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Po daljšem času še ena moja hiška. Ideja je nastala, ko sem dobila dvignjeno ploščo z bazenom iz serije Paradisa. Če jo že imam, jo je bilo treba uporabit. :wink:

Slika

Ker na plošči ni veliko prostora za sestavljanje, je hiša visoka in precej preprosta. Piko na i pa ji daje bazen s palmami. Poudarek je na svetli notranjosti, da se lahko vidi pohištvo.

Slika

V pritličju je preprosta kuhinja z jedilno mizo z razgledom na bazen. Vrta ni veliko (ker ni bilo prostora), sta pa ob bazenu 2 palmi.

Slika

V srednjem nadstropju je spalnica. Pohištvo je skromno, poleg postelje miza s stolom in knjižne police (brez njih ne gre).

Slika

Rdeča nit skozi cel MOC je bila vključitev starih kock z novimi. Na tej sliki so tako združeni star roza stol (iz Paradise), nova miza z okroglimi tajli in staro podporo pod njo in pisane knjige z dodano svetlo roza ploščico.

Slika

V zgornjem nadstropju je manjši knjižni kotiček s foteljem, stensko lučko in veliko knjigami.

Slika

Drsna vrata se odpirajo na prostorno teraso, kjer lastnica hiše rada telovadi ob razgledu, ki se ponuja z višine.

Slika

Nekaj več slik iz drugih zornih kotov si lahko ogledate na mojem Flickru.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka: Re: MOC Vila z bazenom
OdgovorObjavljeno: 27 Mar 2019, 23:11 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Uporabiti Paradisa ploščo je vsekakor pametna ideja (da se pohvališ z njo, a ne?) in glede na majhno zazidalno parcelo na njej, je hiška kar dobro izkoriščena. Notranja oprema je kot vedno odlična, zunanjost pa se mi zdi preveč monotona. Že siva okna in sivi nosilci ograje bi po mojem zunanjost hiše precej popestrili, pa bi še vedno ohranila moderen pridih. Prav tako me zmotijo rjavi tajli ob bazenu, ki preveč izstopajo - jaz bi izbrala tan ali svetlo sive. Sicer pa kot celota vse skupaj še vedno izgleda dobro, vključno z vegetacijo in vespo.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: