Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 21 Nov 2019, 10:11

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2011, 21:00 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Brežice
Dobil sem idejo za fantasy zgodbo po kateri sem naredil to majhno kreacijo. Nisem preveč dober pripovedovalec . Pa vseeno. Za spremembo bom predstavil kreacijo še z zgodbo. Ker se mi le tako zdi popolna.

Svet se je zelo spremenil. Večletne vojne so uničele zemljo. Zlo, ki jespremenilo svet v pepel in ogenj. Zemlja, ki bruha ogenj in reke, ki se spreminjajo v goreče deroče hudournike.

Toda, nekje visoko v gorah, preko najvišjega kdajkoli zgrajenega mostu, še vedno obstaja upanje. Upanje, zadnje preživelo drevo. Drevo, ki še vedno lahko prinese podobo sveta, kakršen je že bil. Podobo miru, ljubezni in bujnega zelenja. Seme, ki bo uničilo vsak ogenj in pepel, ter ga spremenilo v zeleni gozd poln življenja.

V iskanje drevesa se je podal tudi princ, še zadnje živeče kraljeve dinastije, skupaj z svojo druščino. Iskanje se spremeni v lov in boj za požigalcem.

Boj se še vedno nadaljuje...

Upam, da vam je všeč. Veliko sem se igral z detajli. Rabil sem celo popoldne in večer. Naslednjo jutro pa sem še dodelaval itd. Kar nisem hotel končati... Tako lepo mi je bilo ob sestavljanju. :)

Zdaj pa moram narediti nekaj pavze, če ne me bo moja draga :vitez:

:D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

:)

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2011, 21:25 
Odsoten
Duplo
Duplo
Uporabniški avatar

Noro dobra kreacija! Resno, vse polno zanimivih detajlevin odlična pokrajina. Ne skrbi, tudi tebi gre pripovedovanje dobro od, amm prstov :lol: .
Kaj pa je pravzaprav tista črna in koščena stvar za skalo?
Še enkrat vse pohvale :superca:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2011, 22:17 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Brežice
Črna koščena stvar za skalo je zoglenelo drevo. Na vrhu pa sedi črna vrana.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2011, 22:19 
Odsoten
Technic
Technic

Kraj: Ljubljana
Ta osmojen ptič je najboljši. Iz česa ima pa krila narejena?

dodano:
na črno vrano pa sploh pomislil nisem; me je zoglenelo drevo takoj asociiralo na zoglenelega - osmojenega ptiča. Tudi onega na mostu sem spregledal; odlična ideja in izvedba. Fino zgleda, ko mu noge binglajo tam spodaj...

Zadnjič spremenil abnormal, dne 24 Feb 2011, 23:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2011, 23:19 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: MB / MS
@abnormal
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=87747

Drugače pa so že ostali vse povedali! Super kreacija, najbolj mi je všeč oni, ko se mu je most vdrl :) Ko sem ga videl, sem se takoj na Indiana Jonesa spomnil :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2011, 08:30 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Najbolj pritegne ostanek zažganega drevesa in tudi vrana na njem je odlična. Nasplošno je zelo lepa kreacija. Hvala tudi za zgodbo, si se kar potrudil.

Mi je pa nekaj še posebej pritegnilo pozornost na slikah. Si imel kaj rdečega zadaj za fotoaparatom, mogoče kakšno rdečo luč ali zastrte rdeče zavese. Namreč blagi odboj rdeče barve je najbolj viden na tretji sliki. In zanimivo, kako to poudari tvojo zgodbo o ognju, deročih rdečih hudournikih in naslpošno o vojnah. Zgolj naključje?

Nakratko, moja ocena: mega :cool2:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2011, 10:10 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Super! Res carska kreacija z zgodbo, ki jo še dodatno popestri. Odlično si prikazal razdejano pokrajino, polno zanimivih podrobnosti, recimo zoglenelo drevo in ptič, postavitev minifigov, izdelava skal, ampak najbolj mi je všeč ''ostanek'' vojaka za skalo. :) Prav zanimivo izgleda. Bravo! :plosk:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Feb 2011, 11:53 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Super kreacija. Sam opis zgodbe me je spomnil na eno od knjig, ki sem jih pred časom brala, kjer je prav tako bil svet opustošen. Tako sem si predstavljala prizor še preden sem videla sliko tvojega MOCa in moram priznati, da je zelo podoben tistemu, kar sem imela v mislih. Všeč mi je, da je na majhni površini tako veliko podrobnosti, hkrati je cela kreacija zelo pripovedna. Od podrobnosti mi je najbolj padlo v oči zoglenelo drevo, ptiča pa niti nisem opazila. :o Sem predvidevala, da je del drevesa. Mi je pa v celoti všeč tudi to, da je v kreaciji več nivojev zgodbe (zoglenelo drevo, neposrečeni poskusi minifigov na poti do zadnjega drevesa, izrazi na obrazih, ipd.). Skratka, super kreacija.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 Feb 2011, 11:41 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Spet vrhunsko izdelane skale, iz lastnih izkušenj vem da gre za zelo majhno postavitev ogromno kock. Požigalec izgleda odlično, po mojem mnenju je to pokrivalo ki ga nosi najboljše kar jih je lego kdaj koli naredil. Sledi nadaljevanje?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 Feb 2011, 20:12 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Odlično narejeno vse po vrsti. Tudi zeleno drvo, ki je zvito od vetrov visoko v hribih.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Feb 2011, 17:02 
Odsoten
System
System

Odlično si to izdelal! Zelo dobro je izdelan tisti most pa tudi tisto drevo je zelo zanimivo narejeno! detajli pa so res odlični! Bravo!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: