Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 23 Jul 2019, 00:25

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: MOC V trgovini z igračami
OdgovorObjavljeno: 03 Apr 2012, 15:13 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

S temle MOCem malo primerjam situacije v trgovini s kockami glede na kupce :). Nisem preveč dobra pripovedovalka, tako da upam da so dialogi jasni, ker tokrat prvič predstavljam kreacijo s neko zgodbo. Nekega lepega dne v trgovini z igračami torej:
Slika
Otrok: "Mami hočem lego kocke!!!!Prosim, kupi mi nov ninjago set!!!
"Danes ne, prejšnji teden si imel rojstni dan, doma imaš ogromno kock....Zdaj res ni čas za nove igrače!"
"Daj no vsaj eno minifigurico, poglej serijo 6 imajo!" "Rekla sem ne! Pridi mudi se nama..."

Slika
TFOL: "Uau nov modularec! Celo večnost že varčujem zanj!"

Slika
"Upam da v bližini ni nobenega sošolca ali koga drugega, ki bi me lahko prepoznal...."

Slika
AFOL: "Superca, nov modularec. In tudi nove Creator hiške imajo! Kar 3 bom vzel, super bodo za filanje mesta na KFju..."

Slika
Isti AFOL, tokrat na malo drugačnem oddelku: "Oči a lahko dobim nov komplet posodic za kuhanje? In a vidiš tole? Orjaškega plišastega zajčka imajo! Mi ga lahko kupiš? Prosiiiiiiim?"
"No no ljubica, saj sva rekla da se ne bova odločila preden si ne ogledava vseh igrač v trgovini. Kaj ko bi šla še do lego oddelka? Letos prodajajo novo tematiko za deklice, prepričan sem da ti bo všeč..."

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Apr 2012, 23:15 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

Všeč mi je, kako si krasno ponazorila obnašanje različno starih oboževalcev LEGO kock.

Ha, ha, ob zadnji sem se pa spomnila na izjavo enega od mojih otrok: Mami, zakaj mi vedno dobivamo za darila LEGO kocke?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Apr 2012, 09:33 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Vrhnika
:D Super zgodbica! :D Pa še poučna, še posebej zadnja slika :D Ta izgovor si je potrebno zapomnit!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Apr 2012, 13:24 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Lepo da vam je všeč :) Idejo za zadnji prizor sem pa prav na forumu dobila, ker se je nekdo potožil da je določen set že v rokah držal, a je otrok rekel da hoče neko drugo igračo, ker menda zadnje čase same lego kocke kupujejo :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Apr 2012, 18:45 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Hmm,slišati znano..:lol:
Odlična vinjeta ki ponazarja pogoste dogodke v trgovini, ko se pač ne moremo ogniti Lego kockam. :wink:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: