Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 13 Nov 2019, 04:39

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 20 Maj 2014, 21:46 
Odsoten
Admin
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Št. kock: 311
Št. Figuric: 3
Leto izdaje: 2013
Cena seta: 39,99€ (S@H)

Težko pričakovani set je končno tukaj :) Je zadnji večji set žužkov iz serije Galaxy Squad. Star Slicer set je še iz prve polovice leta 2013 in ga je kar težko dobiti za normalno ceno, saj je v trgovinah že razprodan.
Embalaža je srednje velika in standardno do polovice polna oz prazna, kakor vzamete :) Glavni lik je vesoljska bio-mehanska bogomoljka, s katero upravlja Alien Buggoid. Poleg sta še Solomon Blaze in njegov Robot Sidekick, ki upravljata nekakšno oklepno vozilo s plovilom. Zraven načrta dobimo tudi list z nalepkami.
Slika

Vozilo agentov je tokrat manjše in zelo preproste oblike. Tudi to vozilo je narejeno tako, da se na zadnjem delu od njega odklopi manjše plovilo, s katerim upravlja robot.
Slika
Slika
Slika

Bio-mehanska bogomoljka je res simpatična. Po velikosti me je kar lepo presenetila, saj sem glede na število kock pričakoval manjšo. Trup ima dokaj težek, zato je s spodnim delom naslonjena na tla, stranske noge pa skrbijo, da stoji pokonci. Prednji roki oz sekalca se lahko premikata naprej in nazaj. S tem se zelo poveča igralnost kreacije. Na zadku ima pritrjen kokon, v katerega lahko spravimo pokončni minifig. Glava bogomoljke se lahko pregiba naprej in nazaj. Na zadnjem delu glave sedi Buggoid, ki jo upravlja. Pod glavo je narejeno žrelo s katerim lahko izsteljujemo kroglice. V setu dobimo dve. Bogomoljka ima tudi zelo izrazite oči, ki sta ponazorjeni kar z dvema zelo uporabnima šipicama.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Tokrat je v setu ekskluzivna figurica Alien Buggoida. Bordo rdeča barva ga naredi res posebnega. Moram priznati, da mi je v celotni GS seriji najbolj všeč prav ta.
Slika

Ocena: 9/10

Star Slicer mi je res zelo všeč, je nekaj nevsakdanjega, sploh z rdečimi očmi in trans-green sekalci. Prvotno niti nisem bil pozoren na ta set, ampak sedaj je pa kar blizu vrhu priljubljenih setov. Je lep primer, kako z malo kockami narediti spodobno veliko kreacijo. Kot že rečeno, mi je zelo všeč tudi Buggoid! Edini minus v tem setu je vozilo agentov, saj me ni prepiričalo. Kljub temu je set zelo igralen in ga priporočam. Dobrodošel je tudi za MOCanje, saj vsebuje kar nekaj dobrih kock.

Tako, ostala je samo še predstavitev polybaga, ki pa ga tudi pričakujem v prihodnjih dneh.

Keep it simple ;)

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Maj 2014, 23:15 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Koper / Ljubljana
Še en posrečen žužek. Vozilo pa je meni kar zanimiv dodatek, čeprav se strinjam, da samo po sebi res ni kaj posebnega, ampak za igranje je pa nepogrešljivo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Maj 2014, 07:59 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

:o Buggoid :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Maj 2014, 08:55 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Bogomoljka je odlično narejena.
Všeč pa mi je tudi uporaba kocke z blatniki in havbo za pokrove motorja.
LPG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: