Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 19 Okt 2019, 20:02

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Spyrius proti Unitron
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2009, 14:29 
Odsoten
Mindstorms
Mindstorms

Kraj: Ljubljana
Za KF pripravljava skupaj z Red_Headom dioramo Spyriusov in Unitronov.
Ko sem iskal figurice na to temo se mi je utrnila ideja, ki bi lahko ločevala ti dve skupini, ki sta si "sovražni".

Četa Spyriusov, ki jo sestavljata vod za odkrivanje laserskih min in vod za ognjeno odstranjevanje laserskih min, se skupaj s povelnikom in spremstvom odpravlja na izvidnico.
Slika

Tokrat so šli globje na ozemlje Unitrona in poveljnik je pred sabo zagledal obramno črto Unitronovih vojakov in robotov.
Slika

Z daljnogledom je preveril levi bok in opazil robota za laserskim topom, poleg njega pa podporo drugega robota z moderno lasersko puško. V ozadju pa poveljnika, ki prav tako opazuje za njimi.
Slika

Levi bok razkrije še enega robota z laserskim topom in podporo. Vojak ravno postavlja lasersko mino, medtem, ko je drugi z RPGjem skrit za skalo.
Slika

Poveljnik se premakne s svojo četo malce v desno, da bolje vidi med skale, kje vse se nahaja nasprotnik.
Slika

Pogumno se odloči za spust v dolino in se nevarno približa Unitronovi obrambni črti. Ali je spopad neizbežen?
Slika

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2009, 16:29 
Odsoten
System
System

Kraj: Turjak
Hehe :lol: Zakon zgodba in mala diarama, zelo na simpl , mal bi še mogu skale okrasiti z več različnimi sivih barv :D A so vsi minifigi mogoče zame ? :lol: :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2009, 17:58 
Odsoten
System
System

Kraj: Trbovlje
@red_head
:lol: kr takole bi jih mel a? Saj ne da bi se jih jaz branil.. :oops: Drugače pa sem našel še en kompletni Spyrius minifig, pa ti ga z veseljem prinesem na KF2.( men tko ne pomaga ker je edini ki ga imam poleg tega pa imam občutek da bo tebi prinesel veselje :D ).Me pa zanima če ima kdo še kak Ice planet 2002 minifig? lahko z smučmi ali brez.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: