Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 09 Dec 2019, 01:04

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 12:53 
Odsoten
Technic
Technic
Uporabniški avatar

7279 Police Minifigure Collection (v SLO trenutno prodajan pod imenom Policija mini figure)
Leto: 2011
Starostna stopnja: 5 - 12
Število delcev: 57
Število figuric: 4
Cena: 7,99 eur (S@H)

Silvestrovo je zagotovo večer, ki ga radi preživimo drugače. Medtem ko vsi moji "hišni ljubljenčki" spali, sem se včeraj znašla v nenavadni družbi: dva lopova, dva policista in pes, da o štirikolesniku in bankomatu niti ne govorimo. :D

Set predstavljam pod Mesto - vozila, ker vsebuje vozilo, čeprav naj bi bile glede na ime seta glavne figurice.

Iz škatle stresemo navodila za sestavljanje in dve vrečki kock, ki niso sortirane po neki posebni logiki (vsaj kar se sestavljanja tiče).

Slika

Dva lopova sta prav "čedna"; en ima poraščene prsi, drugi pa zlati zob. :D Za odpiranje bankomata in drugih "skladišč" denarja sta opremljena z "odpiračem" (strokovnega lopovskega poimenovanja orodja ne poznam), lopov, ki hitreje teče, pa nosi na hrbtu veliko vrečo, v katero stlači denar.
Slika

Policista imata s seboj novega šolanega psa. Policist z ročno baterijsko svetilko in lisicami je verjetno pomočnik glavnega, ki vozi policijski štirikolesnik in je opremljen s čelado, motorističnimi oblačili in rokavicami. Pa še precej "frajerska" očala si je nadel.
Slika

Štirikolesnik je opremljen z modrima lučkama in napisom Police. Potiskana kocka prijetno preseneti, pričakovala sem nalepko. Krmilo vozila lahko nagibaš, tako da policistu res lepo sede v roke.
Slika

Zadaj vozilo nima nobenega napisa. Če komu modri lučki nista dovolj za prepoznavnost, nas napis na hrbtu policista takoj seznani s tem, za kom vozimo.
Slika

Policist ravno nalaga na svoj račun izkupiček na črno izrečenih kazni. :wink:
Slika

Lopova pa kmalu zatem že praznita bankomat. Denarja bo za polno vrečo.
Slika

Še zanimivost: v knjižici z navodili je na koncu dodan strip na temo seta, ki nas vabi na City.LEGO.com/comicbuilder, kjer si menda lahko naredimo svoj LEGO strip. Nisem preizkusila, ker nimam inštaliranega Flash Player-ja, ki ga je program zahteval za delovanje.
Slika

Dodatne kocke v setu so 4: lisice, vizir za čelado in prosojna modra in rumena mala okrogla kocka.

Set se mi zdi primeren za vse, ki bi radi dopolnili zbirko figuric na temo Policija ali pa za tiste, ki nimajo namena kupovati večjih policijskih setov, saj ta prinaša dovolj materiala za igro "Lopovi in policaji", primeren pa je tudi za otroke, ki so malo mlajši od priporočene starosti, saj ni zahteven za sestavljanje.

Zadnjič spremenil mary poppins, dne 01 Jan 2011, 18:12, skupaj popravljeno 1 krat.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 15:43 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Set se mi zdi zanimiv. Najbolj so mi všeč torba za denar in nov pes, ki je bolj podoben nemškemu ovčarju.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 17:11 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Marry, še en lep opis. Sam set me prej ni navdušil, so mi pa zanimivi nekateri delčki. Nekaj policistov imam že doma, mi je pa pri teh novih všeč nekaj malenkosti, ki jim dodajo malo več ''osebnosti''. Napisa na hrbtu ''police'' prej še nisem videla, eden od lopovov ima drugačen trup (upam, da se ne motim). Še najbolj mi je v tem setu všeč bankomat z denarjem in dejstvo, da je kljub majhnosti set zelo igralen (vsaj po mojem mnenju).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 20:53 
Odsoten
System
System
Uporabniški avatar

Kraj: Mežica
Lep mini set. Pa še ekstra drag se mi ne zdi glede na to da so notri 4 ludeki pes vozilo in pa še bankomat.
Ravno pravi set za tiste ki potrebujejo ludeke! :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 21:05 
Odsoten
System
System

Kraj: Poljane nad Škofjo Loko
Prav simpatičen set, sploh sta mi všeč roparja.

P.S: Tistemu ''odpiraču'' se po mojem reče vitrih ali pa lomilka :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Jan 2011, 21:43 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

"pajsar" :vitez:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Jan 2011, 20:28 
Odsoten
System
System

Zelo lep set! Všeč mi je da sedaj "motoristu" piše na hrbtu police in ne kot prej, ki je bil odzadaj samo črne barve. Res je lep set! :excited:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: