Kocke klub - www.kocke.si
    Klub za kreativno igro - LEGO skupnost Slovenije

Danes je 23 Jan 2020, 04:59

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: MOD 10184 avtomobilček
OdgovorObjavljeno: 22 Jun 2010, 00:23 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Predstavljam MOD avtomobilčka, ki se pojavi v setu 10184. Ena od všečnih kreacij v tem setu se mi zdi modri avtomobilček s krilci, zato sem se odločila, da ga poskusim zgraditi iz kock, ki jih imam na voljo.

Kot prvo sem preklopila na rdečo barvo, čeprav se mi zdi modra lepša. Modificirana je tudi osnovna plošča za podvozje, ki sem jo sestavila iz različnih ploščic, da sem dosegla pravo trdnost. Zato ima v primerjavi z originalnim modelom nižje podvozje in ne more parkirati na robnikih.

Slika

Druga sprememba pa je vetrobransko steklo, ki je višje. Uporabila sem ga zato, ker sem želela, da bo v avtu tudi sedež za minifiga, kar pa je pomenilo, da je treba dvigniti tudi streho avtomobila. Tudi streha je v originalu brez studov, kar mi deluje lepše, vendar take kocke nimam v beli barvi.

Slika

Zadaj se (malo) vidi tudi transparentno kocko, s katero mi je uspelo še kar lepo rešiti obliko avta z zvišano streho, hkrati pa naresti nov detajl.

Slika

Pri samem modelčku so mi najbolj všeč krilca, ki spominjajo na starejše letnike ameriških klasičnih avtomobilov in se mi zdi, da lepo pašejo v modularno mesto v bolj ''starejšem'' slogu.

Slika

Za zdaj se še poigravam z zamislijo, da bi poskusila avtomobilček še malo dopolniti in sestaviti v različnih barvnih različicah, da popolnim mestne ulice.

Deli na Facebook-u Deli na Twitter-ju
Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: